Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 20:05
 
Bayramlar önemlidir ve vicdanlar arasında kardeşlik köprüdür
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber…: Malatyalı işadamı-siyasetçi Bünyamin Polat; “Ramazan bayramını kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz. Bayramlar vicdanlar arasında kurulmuş manevi bir kardeşlik yardımlaşma-dayanışma köprüdür.”dedi.
- Haberi
Bayramlar önemlidir ve  vicdanlar arasında kardeşlik köprüdür

Malatyalı işadamı-siyasetçi Bünyamin Polat;

Görüntünün olası içeriği: Bunyamin Polat
Bayramlar vicdanlar arasında kardeşlik köprüdür...
Malatyalı işadamı-siyasetçi Bünyamin Polat; Ramazan Bayramı nedeniyle birlik ve beraberlik üzerinde de durup şu mesajları verdi: “Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Bunyamin Polat, Bekir Polat ve Burhan Polat dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise
Bu düşüncelerle; başta  Aziz Milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum. Milletimize ve Malatyalı hemşehrilerime saygılarımı hürmetlerimi sunuyorum.
Nice mutlu bayramlara hep birlikte diyorum. 
Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu süreci hep birlikte aşmak ve vatanımızı her alanda güçlü kılmak hepimizin birinci vazifesi olmalıdır. 

Görüntünün olası içeriği: Bunyamin Polat, oturuyor
Bayramlar,insanlar arasındaki hoşgörüyü artıran manevi bir değere sahiptir. Büyük küçük hepimizin büyük bir coşku ile kutladığı bu günler, ülkemizde özel bir yere sahiptir. Küslerin barıştığı, akrabalık bağlarının pekiştiği, yediden yetmişe karşılıklı sevgi ve saygının en üst düzeyde yaşandığı bayramlar, bizi biz yapan değerlerimizdir."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bayramlar, önemlidir, ve, , vicdanlar, arasında, kardeşlik, köprüdür,
Yorumlar
Haber Yazılımı