Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 18:33
 
Bayramlar, yüreğimizin kapılarını kardeşlerimize açma günü
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber…: Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu” Bayramlar, yüreğimizin kapılarını kardeşlerimize açma günüdür, birlik günüdür sevgi günüdür, hürmet ve saygı kucaklaşma güdünür”dedi.
Gündem Haberi
Bayramlar, yüreğimizin kapılarını kardeşlerimize açma günü

Arapgir belediye başkanı Haluk Cömertoğlu; 

arapgir haluk çömertoğlu ile ilgili görsel sonucu
Bayramlar, yüreğimizin kapılarını açma günü...
Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Ramazan Bayramı mesajında aynen şu ifadelere yer verdi: “Rahmet, bereket ve arınma mevsimi Ramazan ayını huzur içerisinde tamamlayarak, bizleri kaynaştıran ve kardeşliğimizi pekiştiren Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

haluk çömertoğlu ile ilgili görsel sonucu

Bayramlar, yüreğimizin kapılarını kardeşlerimize açma, ekmeğimizi bölüşme, huzurumuzu paylaşma zamanlarıdır. 
Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı, özellikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.


Milletimizin manevi değerlerinin ve tarihimizin derinliklerinden gelen yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayramlardır.
Bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi anlamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin, Malatyalı ve Arapgirli can hemşehrilerimin ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bayramlar,, yüreğimizin, kapılarını, kardeşlerimize, açma, günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı