Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 18:49
 
Belediye Başkanı Ali Kazgan; Akçadağ'ı marka ilçe yapacağız
Uğur Hanbey Aladağ...:Malatya Olay-Malatya Öz Haber... Son dakika... Sıcak haber... Gazeteciler Ali Aladağ ile Hasan Eryılmaz,31 Mart Mahalli İdareler seçimleri ile yeniden Akçadağ Belediye Başkanlığına seçilen Ali Kazgan'ı makamında ziyaret ederek ‘ hayırlı olsun’ dileklerini paylaştılar.
Gündem Haberi
Belediye Başkanı Ali Kazgan; Akçadağ'ı marka ilçe yapacağız

Belediye Başkanı Ali Kazgan;

Akçadağ'ı marka ilçe yapacağız...

Gazeteciler Ali Aladağ ile Hasan Eryılmaz,31 Mart Mahalli İdareler seçimleri ile yeniden Akçadağ Belediye Başkanlığına seçilen Ali Kazgan'ı makamında ziyaret ederek ‘ hayırlı olsun’ dileklerini paylaştılar.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Ali Aladağ dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde Akçadağ  Belediye Başkanı seçilen Kazgan'a ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor.Gazeteciler Ali Aladağ ile Hasan Eryılmaz'ı makamında ağırlayan Kazgan tebrikleri kabul edip, yeni dönem projeleri hakkında gazetecilere bilgi paylaşımında bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ali Aladağ dahil, ayakta duran insanlar

Ziyarette konuşan Gazeteciler Aladağ ve Eryılmaz,Seçimlerde Akçadağlılar'ın siyasi partilere önemli bir mesaj verdiğini bu mesajın siyasi partiler tarafından mutlaka dikkate alınacağına inandıklarını belirterek başkan Kazgan'a çalışmalarında başarılar dilediler.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ali Aladağ dahil, ayakta duran insanlar

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Kazgan ise; "Artık, seçim geride kalmıştır. Akçadağlı kardeşlerimin iradesi sandığa yansımış ve Akçadağ'ımız kazanmıştır. Şimdi Akçadağ için gece gündüz çalışma, vaatlerimizi ve projelerimizi yerine getirme, hemşehrilerimizin desteğine ve güvenine layık olma vaktidir.Yeni dönemde Akçadağ'ımızın tüm kesimlerini kucaklayarak, etnik dili, dini, ırkı, mezhebi ne olursa olsun, memleketi neresi olursa olsun, ayrım yapmayan bir anlayışla Akçadağ'ı parmakla gösterilen, marka bir ilçe haline getirmek için birlikte tüm enerjimizi ortaya koyacağız.Bundan sonra bizlere oy veren vermeyen herkesin belediye başkanıyız.Tüm halkımıza ayrım yapmadan hizmet etmeye devam edeceğiz"diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ali Aladağ dahil, ayakta duran insanlar

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Belediye, Başkanı, Ali, Kazgan;, Akçadağ'ı, marka, ilçe, yapacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı