Haber Detayı
26 Kasım 2018 - Pazartesi 18:22
 
Beraberce Malatyalıların yüzünü güldürmeye çalışacağız...
Muhammed Fırat Toper…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıck haber… Malatya Valisi Aydın Baruş, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a iade-i ziyarette bulundu.
Yaşam Haberi
Beraberce Malatyalıların yüzünü güldürmeye çalışacağız...

Beraberce Malatyalıların yüzünü güldürmeye çalışacağız
Vali Aydın Baruş’u Battalgazi Belediye binası önünde Başkan Selahattin Gürkan ve yardımcıları karşıladı. Başkan Selahattin Gürkan bugüne kadar gerçekleştirdikleri projeleri bina girişinde bulunan maket ve prototiplerle Vali Baruş’a özetledi. 


VALİMİZLE AYNI İLDE ÇALIŞMAKTAN BÜYÜK ONUR DUYUYORUM 
Ziyarete “Hoş geldiniz” diyerek söze başlayan Selahattin Gürkan: “Bu ince ziyaretten dolayı teşekkür ederim, ortak çalışma noktasında istişare ve katılımcı yönetim sistemini benimsediğimizden Sayın Valimizle birlikte nasipse Büyükşehirde, şu an da Battalgazi de beraber çalışacağız. Valimizle aynı ilde çalışmaktan büyük onur duyuyorum. Kendisinin geçmiş tecrübelerini paylaşıp Malatya’ya yansıtması noktasında da önemli katkı sağlayacağını ümit ediyorum. Kendilerini burada görmekten mutluluk duyduğumuzu tekrar ifade etmek istiyorum” dedi. 
BERABERCE MALATYA İNSANININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE ÇALIŞACAĞIZ 


Vali Aydın Baruş da bu sıcak karşılamadan ötürü teşekkür ederek : “Göreve geldiğim andan itibaren gerek belediyeler, kamu kurum ve kuruluşlarımızın gerekse vatandaşlarımızın sıcak karşılamalarına şahit oldum. Malatya çok güzel bir il, gerek insan yapısı ile gerek doğası ve ekonomisi ile hizmetin en iyisine layık bir kent. Bizim Valilik olarak misyonumuz; belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlarımızla el ele vererek Malatya’nın gelecek günlerini daha aydınlık daha güzel kılmaktır. Bu anlamda her türlü işbirliğini gönül birliği ile gerçekleştireceğimize inanıyorum. Belediyemizin gerçekleştirmiş olduğu projeleri görmekten son derece mutlu oldum. Sosyal belediyecilik anlamında çok önemli çalışmalar bunlar. Sayın Başkanın Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını hususunda da kendisine başarılar diliyorum. Önümüzdeki süreçte de Büyükşehir ve İlçe Belediyelerimiz ile el birliğiyle güzel işler yapmaya ve Malatya insanının yüzünü güldürmeye çalışacağız. Teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Beraberce, Malatyalıların, yüzünü, güldürmeye, çalışacağız...,
Yorumlar
Haber Yazılımı