Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’ten de çarpıcı sözler Kumpas varsa
Haber
22 Nisan 2018 - Pazar 22:36
 
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’ten de çarpıcı sözler Kumpas varsa
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Evkur Yeni Malatyaspor maçı sonunda çarpıcı açıklamalarda bulundu ve kumpas varsa dedi...
Spor Haberi
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’ten de çarpıcı sözler Kumpas varsa

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’ten de çarpıcı sözler Kumpas varsa
Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut’un sözleri ile ilgili de konuşan Şenol Güneş’in işte maç sonrası açıklamaları:


"İkinci yarı belli bir bölümden sonra rakibi yarı alanına hapis ettik ama onlar da geriye çekilmişti, hak ettiğimiz bir maçtı. Erol hocanın söylediklerine üzüldüm. Eğer hakemi kastediyorsa, burada bir haksızlık varsa bize var. Ankara'daki Gençlerbirliği maçındakinden (Babel'in kırmızı kartı) kötüsü burada yapıldı, Halis Özkahya kırmızı kart çıkarmadı. Konuşmuyor olmamız salaklığımız değildir, bir insan bu kadar aşağılanmaz. Susmamız, haksızlık yaptığımızı göstermez.
Arkadan konuşup da, hastaneden bilgi alıp... Bu kadar kötü zihniyetle futbol maçı alsanız ne olur, almasanız ne olur. Beni aradılar, isim veriyorum. Mühim olan ölüm haline getirmeden bunları yapmak. Tuvalet kağıtlarını attılar, taş atan da olabilir. Herkes bir şeyler söylemesin. Cumhurbaşkanımız zaman ayıracaksa ben de gelirim, Aziz Yıldırım da gelsin, tüm kulüp başkanları gelsin, konuşalım.


Dünya Kupası sonrası 2002'den sonra yine yaptılar. Bu tip medya mensuplarına hakkımı helal etmiyorum. Çünkü bu ülkede sanatçıya, sporcuya çok ayıp ediliyor. Burada da, orada da hiçbir şey atılmasın ama biz bir şey yapmadık ya! Taş gelmiş, çakmak gelmiş, ben hatırlamıyorum. Ben bir kere yüzümü dönmedim. Eğer kumpas varsa, komplo varsa, böyle var. Bu kadar çirkinlik olmaz, bizi yaralayan bu.
Benim yaşıma eleştiri yapanlara, 'Allah onlara o yaşı göstersin' diyorum. Biz bu ülkede yoktan var olarak geldik. Ben sadece işimi yaptım. Bugün Fatih Terim, Aykut Kocaman, Mustafa Denizli, bunların hepsi değerli. Zaman zaman saha içinde sinirli hareketlerimiz var. Bu kadar gerginliği ben mi yarattım? Bize 'EURO 2024 için çekim yapalım' diyorlar oyuncularımıza, taşı sen atıyorsun ya. Bu maçta ne yaptık ya? Ondan sonra 'Beşiktaş kollanıyor."

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Beşiktaş, Teknik, Direktörü, Şenol, Güneş’ten, de, çarpıcı, sözler, Kumpas, varsa,
Yorumlar
Haber Yazılımı