Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 21:10
 
Bilal Erdoğan Malatya’da At’a bindi at yakıştı...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Turgut Özal Üniversitesi’nden At’a bindi at yakıştı.
Gündem Haberi
Bilal Erdoğan Malatya’da At’a bindi at yakıştı...

Bilal Erdoğan Malatya’da;

At’a bindi at yakıştı...

İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanvekili Bilal Erdoğan Malatya’da İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi’nde ÖNDER İmam Hatipliler Derneği tarafından düzenlenen 16. İmam Hatipliler Kurultayı’na katıldı.
Kurultay’da bir konuşma yapan Bilal Erdoğan şunları söyledi:

“Türkiye’de imam hatipler olarak bir imtihan dönemi yaşıyoruz. 20 yıl önce başka imtihanlarımız vardı şimdi başka imtihanlarımız var. Hangisi daha kolay hangisi daha zor söylemek zor. Tabii Rabbimizin adaletinden sual olunmayacağına göre kaldırabileceğimiz bir yük olsa gerek. Çok çalışacağız, çok çalışacağız Allah sonumuzun hayır etsin diye çok çalışacağız. Sonumuzun hayrı da iman selametiyle göçmek olur inşallah.” Programa Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Milletbekilleri, Rektörler, Belediye Başkanları da katıldı.


BİLAL ERDOĞAN;

AT’A BİNDİ AT YAKIŞTI…
Bilal Erdoğan Turgut Özal Üniversitesi’nde Özal Müzesini gezdikten sonra Atçılık ve Atlı Sporlar Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde At’a bindi.
Bilal Erdoğan’a at yakıştı.

VE...O ANLAR...

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bilal, Erdoğan, Malatya’da, At’a, bindi, at, yakıştı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı