Haber Detayı
16 Haziran 2019 - Pazar 23:27
 
Binali Yıldırım’a Malatya’dan destek var; Cemil Doğan ne dedi?
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haberi… İstanbul’da 23 Haziran tarihinde yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım’a Malatya’da destek çalışması var.
Siyaset Haberi
Binali Yıldırım’a Malatya’dan destek var; Cemil Doğan ne dedi?

Binali Yıldırım’a Malatya’dan destek var;

Cemil Doğan ne dedi...?


Malatya’nın tanınan simalarından birisi olan “Zaza Cemli…Plulu Cemil” olarak tanınan Cemil Doğan, gazetemizi ziyaret edip İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı Binali Yıldırım’a desteğini açıkladı.

binali yıldırım'a malatya'da destek çağrısı ile ilgili görsel sonucu
Cemil Doğan Malatya Olay Gazetesini ziyaret edip şunları açıkladı: “Malatya’da Binalı Yıldırım’a tam destek diyorum. Allah yardımcısı olsun. Bakanlık, Başbakanlık, TBMM Başkanlığı yapan hizmet adamı Binali Yıldırım İstanbul’a hizmet için yola çıktı.”dedi.


Cemil Doğan, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben İstanbul’da yaşayan kardeşlerime ve orada yaşayan akrabalarıma tanıdıklarıma sesleniyorum. Hizmet istiyorsanız Binali Yıldırım bey’i seçin. Kazanan siz olun.
Ben inanıyorum ki İstanbul’da tüm tanıdıklarım ve İstanbulular Binali Yıldırım’ı belediye başkanı seçerek kazanan kendileri olacaktır.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Binali, Yıldırım’a, Malatya’dan, destek, var;, Cemil, Doğan, ne, dedi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı