Haber Detayı
15 Mart 2020 - Pazar 03:40
 
Bir can kurtarmaktan, bir hayatı iyileştirmekten daha önemli ne olabilir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Bir can kurtarmaktan, bir hayatı iyileştirmekten daha önemli ne olabilir... İyi ki varsınız... Tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyoruz…
Sağlık Haberi
Bir can kurtarmaktan, bir hayatı iyileştirmekten daha önemli ne olabilir

Bir can kurtarmaktan;

Bir hayatı iyileştirmekten daha önemli ne olabilir...
Gece-gündüz demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, tüm sağlık çalışanları 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Resim
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN MESAJI:
“İnsanların kendini çaresiz htiği, yardıma muhtaç olduğu zamanlarda imdada yetişen, canımızı ve sevdiklerimizi emanet ettiğimiz, tüm zorluklara rağmen görevlerini fedakarca yerine getiren sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR.AHMET KIZILAY…”Canımızı emanet ettiğimiz, 24 saat hazır olan, Özveriyle çalışan, Meslektaşlarım ve tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp bayramını kutluyorum.”

PROF.DR.MURAT ALADAĞ…” Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak; sağlık sektörü çalışanlarımıza sevgi ve şükranlarımı sunar, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.”

MALATYA SAĞLIK İL MÜDÜRÜ PROF.DR. RECEP BENTLİ…” Sağlık hizmetlerinin tüm alanlarında özveriyle çalışan değerli sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bir, can, kurtarmaktan,, bir, hayatı, iyileştirmekten, daha, önemli, ne, olabilir,
Yorumlar
Haber Yazılımı