Haber Detayı
26 Ekim 2019 - Cumartesi 21:24
 
Birlik Vakfı Malatya Başkanı Sadi Ergül, gazetecilerle bir araya geldi
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak Haber… Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle, çalışan gazetecilerle bugün bir araya geldi.
Eğitim Haberi
Birlik Vakfı Malatya Başkanı Sadi Ergül, gazetecilerle bir araya geldi

Birlik Vakfı Malatya Başkanı Sadi Ergül;

Gazetecilerle bir araya geldi...


Malatya’da İsmail Kahraman Erkek Öğrenci Yurdunda sabah 09.30’da gazetecilerle bir araya gelen Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, Dünya Gazeteciler Gününü kutladı.


Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, gazetecileri tek tek kapıda karşılayıp uğurladı. Başkan Sadi Ergül, basın mensuplarımızın son derece önemli bir görevi ifa ettiklerini dile getirip “Görevlerini layıkıyla yerine getirebilmeleri için basın mensuplarımızın çalışma şartlarını iyileştirmeye yönelik düzenlemelerin kutlandığı 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nün tüm basın mensuplarımıza kutlu olsun.  Malatya’da birlikte görev yaptığımız tüm gazetecilerin hepsi bizim için önemli bir değerdir.”dedi.


Prof.Dr. Ahmet Baysar’ın hazır olduğu buluşmada gündeme dair konular ele alındı.
BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GİBİ YURT…


Malatya’da yeni açılan İsmail Kahraman Erkek Öğrenci Yurdu Birleşmiş Milletler gibi. Bir çok ülke de öğrenci bu yurtta kalıyor.


Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, Prof.Dr. Ahmet Baysar ve Gazeteci Ali Aladağ çeşitli ülkelerde gelen öğrencilerle bir süre sohbet etti Öğrenciler Malatya’dan memnun olduklarını dile getirdiler.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Birlik, Vakfı, Malatya, Başkanı, Sadi, Ergül,, gazetecilerle, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı