Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 15:41
 
BtcTürfk Yeni Malatyaspor’un Futbol Köyü için ilk kazma vuruldu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın futbol tarihinde bir ilk… BtcTürfk Yeni Malatyaspor’un Kulübünün‘Futbol Köyü’ projesi için ilk kazma vuruldu.
Spor Haberi
BtcTürfk Yeni Malatyaspor’un Futbol Köyü için ilk kazma vuruldu

BtcTürfk Yeni Malatyaspor’un;

Futbol Köyü için ilk kazma vuruldu...|


BtcTürfk Yeni Malatyaspor’un Başkanı Adil Gevrek’in TFF Başkanı Nihat Özdemir’e sunumunu yaptığı ve TFF Başkanı Özdemir’in de ‘benim de hayalimdeki proje’ dediği ‘Futbol Köyü’ projesinin ilk aşaması olan antrenman sahalarının yapımına başlandı.


Geçtiğimiz günlerde TFF Başkanı Nihat Özdemir’in kulübü ziyaret edip, projenin detaylarını başkan Adil Gevrek’in sunumuyla gördükten sonra çalışmaların ilk etabının başlatılması kararlaştırılmıştı.


Başkan Adil Gevrek “Bölge için de büyük önem taşıyan ve içinde antrenman sahalarından, mini stadyuma ve sosyal alanlara kadar her şeyin bulunacağı futbol köyü projesinin ilk aşaması için Yeni Malatya Stadyumu yanındaki alanda çalışmalara başladık.


Bundan sonraki süreçte kulübümüze projenin tamamında katkı ve destek olacaklarını belirten, TFF Başkanı sayın Nihat Özdemir’e, yer tahsisi konusunda destek olacak olan Sn Rektörümüz Ahmet Kızılay’a, projenin yapımı için gerekli desteği sağlayan ve her zaman her ihtiyacımızda yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyoruz.


Projenin ilk etabının ardından ikinci etap için de çalışmalara başlanacak.

TFF Başkanı Özdemir ve yöneticileri BtcTürk Yeni Malatyaspor’da

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: BtcTürfk, Yeni, Malatyaspor’un, Futbol, Köyü, için, ilk, kazma, vuruldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı