Haber Detayı
16 Eylül 2019 - Pazartesi 04:13
 
BtcTürk Yeni Malatyaspor başkanı Adil Gevrek golden sonra yere yığıldı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… MKE Ankaragücü maçında Jahowic’in 26. dakikada attığı gol sonrası tansiyona bağlı rahatsızlık geçiren BtcTürk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek rahatsızlanınca tedaviye alındı.
Sağlık Haberi
BtcTürk Yeni Malatyaspor başkanı Adil Gevrek golden sonra yere yığıldı

BtcTürk Yeni Malatyaspor başkanı;

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve iç mekan

Adil Gevrek golden sonra yere yığıldı...

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar

BtcTürk Yeni Malatyaspor’un ilk golünün ardından bir anda yere yığılan Başkan Adil Gevrek’e stadyumda bulunan sağlık ekibi müdahalede bulundu.
Ankara Malatyasporlular Derneği Başkanı Fuat Yılmaz, şu açıklamalarda bulundu:

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve oturan insanlar
“Bugün Ankaragücü maçında Jahowic in 26. dakikada attığı gol sonrası tansiyona bağlı rahatsızlık geçiren Malatya'mızın gururu EFSANE BAŞKANIMIZ Sayın Adil GEVREK 'e Ankara Malatyasporlular Derneği olarak geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ....

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve oturan insanlar
Alanyaspor maçı sonrası yaşanan istenmeyen hadiseler, beklenmedik yerden gelen bir dost kurşunu , ardından " Rüya Projemiz " Yeni tesislerimiz için yapmış olduğu yoğun ziyaretler ve akabinde Bir ziyaretten sonra hakkında yapılan olumsuz yorumlar. ....
Bir insan düşünün kendisi için değil doğup büyüdüğü Memleketinin takımı Yeni Malatyaspor'umuz için "Gerekirse Canımızı Bile Veririz " diyecek kadar Yüreğini ortaya koyan başka bir Başkan gördünüz mü ?
Birinci golün sevincini Ahmet TOPDAĞ , Mehmet GÖMÜLÜ , Hakkı ÇELİKEL ve İkinci Başkanımız Selim PİLTEN ile yaşayıp birbirimize sarıldıktan sonra Başkanımızın bir anda yıgıldığını görünce dünyam başıma yıkıldı.
Paylaşacağım resimleri gördüğünde Başkanımız belki çok kızacak sevenleri çok üzülecek fakat bunları paylaşmamdaki sebep eleştirinin dozunu kaçırıp hakaret ettiğiniz bu insan bugün sizlerin zevkle izlediği Ankaragücü maçında atılan hiçbir golü izleyemedi.
Yapılan müdahalenin sonunda stadyum doktorlarının ve sağlık ekibinin başından bir an ayrılmadığı ve durumundan dolayı bizleri çok çok üzen GURURUMUZ Adil Başkanımıza birkez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. ...
RABBİM SENİ KORUSUN GÜZEL YÜREKLİ İNSAN”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: BtcTürk, Yeni, Malatyaspor, başkanı, Adil, Gevrek, golden, sonra, yere, yığıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı