Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 00:21
 
BtTürk Yeni Malatyaspor’da Koronavirüs şok’u yaşanıyor
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Şok haber… Dünya’yı etkisi altına alan Koronavirüs şoku BtcTürk Yeni Malatyaspor’dan yaşanıyor…Bir futbolcunun bir de personelin testi pozitif çıktı.
Spor Haberi
BtTürk Yeni Malatyaspor’da Koronavirüs şok’u yaşanıyor

BtTürk Yeni Malatyaspor’da;

Koronavirüs şok’u yaşanıyor...

BtcTürk Yeni Malatyaspor’da teknik heyet, futbolcu ve kulüp personeline ikinci kez Covid-19 testi yapıldı.

Yapılan testler neticesinde bir futbolcu ve kulüp çalışanında pozitif vaka çıktı.

KULÜP’TEN AÇIKLAMA…:

BtcTürk Yeni Malatyaspor’dan açıklama yapıldı…:

 “Bugün Nurettin Soykan Tesislerinde bütün futbolcularımız, teknik heyetimiz ve tesis çalışanlarımıza ikinci kez kovid-19 testi yapılmıştır. Yapılan testler neticesinde bir futbolcumuz ve bir personelimizde pozitif vakaya rastlanmıştır. Testi pozitif sonuçlanan futbolcumuz ve personelimizin takip ve tedavi süreçlerini ilgili prosedürler dahilinde başlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Resim

BTCTÜRK YENİ MALATYASPOR’A ‘GEÇMİŞ OLSUN’ MESAJLARI GELDİ…

İşyte o mesajlar…:

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNUN MESAJI…:

“Yapılan kontrollerde Kovid-19 testi pozitif çıkan BtcTurk Yeni Malatyaspor Kulübü futbolcusu ve çalışanı ile BtcTurk Yeni Malatyaspor camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

GÜMRÜK VE TİCARET ÖNCEKİ BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ’NİN MESAJI…:

“Yeni Malatyaspor’umuzda yapılan Covid-19 testleri sonucu testleri pozitif çıkan futbolcumuza ve kulüp personelimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN’IN MESAJI…:

“Bugün BTC Türk Yeni Malatyaspor'lu teknik heyet, futbolcular ve kulüp çalışanlarına yapılan covid-19 testi sonucunda 1 futbolcumuz ve 1 tesis peronelinin testinin pozitif çıktığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Kulübümüze, futbolcu ve kulüp personeline acil şifalar diliyorum.”

GALATASARAY’IN MESAJI…:

 “Korona virüs testleri pozitif çıkan BtcTurk Yeni Malatyasporlu futbolcu ve kulüp personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz” denildi.

FENERBAHÇE’NİN MESAJI…:

 “Kovid-19 testi pozitif çıkan BtcTurk Yeni Malatyaspor futbolcu ve personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

BEŞİKTAŞ’IN MESAJI…:

 “Yeni Malatyaspor Kulübü’nün Kovid-19 testi pozitif çıkan futbolcusu ve personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz.”

SİVASSPOR’UN MESAJI…:

 “Yapılan kontrollerde Kovid-19 testi pozitif çıkan Yeni Malatyaspor futbolcusu ve personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Geçmiş olsun Yeni Malatyaspor.”

GÖZTEPE’NİN MESAJI…:

Yeni Malatyaspor için geçmiş olsun dilekleri iletildi. Açıklamada, “En kısa sürede iyi haberlerinizi bekliyoruz.”

BtcTürk Yeni Malatyaspor’da Korona şoku yaşanıyor.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: BtTürk, Yeni, Malatyaspor’da, Koronavirüs, şok’u, yaşanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı