Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 18:13
 
Bülent Avşar; partisinin liderinin ve teşkilatının emrinde bir neferidir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Avşar'dan Gündeme dair açıklama ve net sözler…” Ramazan Bülent Avşar , her daim şehit kanları ile kurulmuş dualı davasının partisinin liderinin ve teşkilatının emrinde bir neferidir.”
Siyaset Haberi
Bülent Avşar; partisinin liderinin ve teşkilatının emrinde bir neferidir

Bülent Avşar;

Resim

Partisinin liderinin ve teşkilatının emrinde bir neferidir...
MHP İl Başkanlığı görevini kendi isteği ile bırakarak, bayrak yarışında Mesut Samanlı'ya yerini bırakan Ramazan Bülent Avşar gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Resim
MHP Malatya İl Başkanlığı döneminde yönetimi ile birlikte ellerinden gelen tüm fedekarlığı yaptıklarını dile getiren Ramazan Bülent Avşar, "Ateşle imtihandan geçen Türkiye’yi bugün yaşadığı bunalımlardan çıkartacak yegane siyasi güç ruhu ve benliği Türkiye sevdası ateşiyle yanan Milliyetçi harekettir. Türkiye’nin milli devlet niteliği, üniter yapısı ve Türk milli kimliği etrafındaki milli birliği her türlü tartışmanın üzerindedir. Hiçbir siyasi projenin, bu ortak değerlerimizi tartışmaya açarak sulandırılmasına ve yıkmasına izin verilmeyecektir. Milliyetçi hareket Türkiye’nin bugününe ve geleceğine Türkiye gözüyle bakmaktadır. Türkiye, tarihi geçmişiyle, devlet tecrübesiyle, milli kültür ahlak ve şuuruyla, insan kaynaklarıyla büyük ve güçlü bir ülkedir. Kendi sorunlarını kendisi tanımlayacak ve çözümünü kendisi bulacak kudrettedir" dedi.


Avşar, "Sizlerden aldığımız güç ve milletimize olan hizmet aşkıyla böylesine zor ve çetin bir dönemde bizler Malatya’ya yakışan bir duruşu sergilediğimizi düşünüyorum. Genel başkanımızın emrinde, üç hilal sancağını bu şehrin burçlarında dalgalandırdık. Bir olduk, diri olduk, iri olduk. Malatya’da el ele vererek kırgınlıklara son vermeye çalıştık. Darende’den Kale’ye Hekimhan’dan Doğanşehir’e kadar ülkücü rüzgarını estirdik. Malatya’mızın birliği ve dirliği aynı zamanda hareketimizin ve büyük Türk milletinin de teminatı anlamına geldiğini her platformda deklare ettik" ifadelerini kullandı.
Her platformda bütün vatandaşlara kapılarını açtıklarını dile getiren ve göreve geldiği gün, Ülkücüyü özelde , kamuda ezdirmeyeceğiz sözünü deklare ettiğini açıklayan Avşar, "Görevim süresince tüm vatandaşlara yardımcı olmaya çalıştık. Bize bir Allah razı olsun sözü ve duası yetmiştir.Göreve geldiğim günün akşamı tüm ülkücü kardeşlerime verdiğim sözü yerine getirdiğime inanmaktayım. Ülkücü kardeşimi ezdirmedim ezdirtmedim. MHP Genel Başkanım Liderim Dr.Devlet Bahçeli bey ve Teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Semih Yalçın başkanımında olurları ilegörevi bırakma kararı aldım."şeklinde konuştu.
Avşar açıklamasına, "Bayrağı şu an MHP İl Başkanlığına Liderimiz Devlet Bahçelinin takdirleri ile atanan Mesut Samanlı kardeşime bıraktık. Bayrağı daha yukarılara taşıyacağından en ufak bir terettüdüm yoktur.

Resim

Mesut Samanlı Başkan da camiamızın tabanında yetişen bir kardeşimiz. Her ne kadar görevi bırakmış olsak da bilinmeli ki Ramazan Bülent Avşar , her daim şehit kanları ile kurulmuş dualı davasının partisinin liderinin ve teşkilatının emrinde bir neferidir. Alemde şer bitmez, Allah rızası yolunda yapılan bu kutsal davada, ülkücü harekette de nefer bitmez. Ne mutlu Türküm diyene” diye konuştu.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bülent, Avşar;, partisinin, liderinin, ve, teşkilatının, emrinde, bir, neferidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı