Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 23:24
 
Bulut, içimizde ki sıkıntıları bir an önce halletmemiz lazım
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Mağlubiyet sonrası Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Eyol bulur ”İçimizde ki sıkıntıları bir an önce halletmemiz lazım.”dedi.
Spor Haberi
Bulut, içimizde ki sıkıntıları bir an önce halletmemiz lazım

E.Y. Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut; 

İçimizde ki sıkıntıları bir an önce halletmemiz lazım...
SİVAS-MALATYA MAÇI SONRASI KİM NE DEDİ?
MURAT AKÇA: “Bugün kazanmayı hak etmedik.Kalecimiz yere yatmadı. 2-0 kaybettik…Korkak oynadık…
7 maçtır kazanamıyoruz.
Değişen bir şeyler var…Üstümüzde bir şansızlık var.  2. Yarı hiç izin de kullanmadık. Sakatlıklar, hakem hataları da. Kendimize çeki düzen vermemiz lazım.
Kupada da final oynayacağız.”
PEREİRA “ İki takımda kötü oynadı. Bu gidişe dur demeliyiz”
FATİH AKSOY: "Süper Lig'de ilk kez 11'de başladım. Hocama bana güvendiği için teşekkür ediyorum. Hem gol yemedik, hem de gol attım. Golle tanışmak çok güzel.
E.Y. MALATYASPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ EROL BULUT: “İlk yarı istediğimiz gibi oyuna başlayamadık. Korkak bir görüntü sergiledik. Duran topta yediğimiz gol oldu. İkincisi de pasif bir hatadan gol geldi. Bazı pozisyonlar yakaladık. Gol yapamadık. İçimizde ki sıkıntıları halletmemiz lazım.
İkinci yarı biraz daha iyiydik. Gol bulamadık. Mağlup olduk. İçimizde bazı sıkıntılar var halletmemiz lazım. Son 4 maçta yenildik. Aleyhimize verilen kararlar ve verilmeyen penaltılar bunda etkili oldu.”

SİVAS TEKNİK DİREKTÖRÜ HAKAN KELEŞ “3 maçlık kötü bir gidişatımız vardı. Onu çevirmek için bir tepki vermemiz gerekiyordu. Bu maçı iyi bir skorla, gol yemeden, iyi bir oyunla galip geldik."

HATA-İki golde de Murat Akça’nın net hatası vardı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bulut,, içimizde, ki, sıkıntıları, bir, an, önce, halletmemiz, lazım,
Yorumlar
Haber Yazılımı