CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, deprem bölgesi Malatya’da
Haber
01 Şubat 2020 - Cumartesi 14:51
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, deprem bölgesi Malatya’da
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ’dan sonra bugün Malatya’ya gelerek depremzedelerle buluştu .
Siyaset Haberi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, deprem bölgesi Malatya’da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu;

Resim

Deprem bölgesi Malatya’da...

Resim
Malatya’da Kömürhan Köprüsünde CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Arapgir belediye başkanı Haluk Cömertoğlu, Hekimhan belediye başkanı Turan Karadağ ve partililer tarafından karşılanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kale, Doğanyol ve diğer depremin ağır yaralar açtığı noktaları gezip depremzedelerle görüştü.

Resim
CHP Genel  Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “Bu süreç içinde bizi mutlu eden; görüşü, kimliği, yaşam tarzı ne olursa olsun bütün insanlar, Türkiye’deki 82 milyon hep birlikte bu sorunu çözmek için, bu felaketi en azından paylaşmak için, acıyı paylaşmak için yüreğimiz bir, gönlümüz bir. 

Resim
Yıkılan binalar da kısa süre içinde umarım tamir edilir veya yerlerine yenileri yapılır.  Vatandaşlarımızla görüşmelerimizi devam ettireceğiz.

Resim
Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum.”
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, deprem bölgesinde incelemelerde bulunup vatandaşlarla görüşüyor.

Resim

Malatya’ya gelen CHP  Genel Başkanı Kışıçdaroğlu, depremden etkilenen Kale İlçesi'ne bağlı Bağlıca Mahallesi ve Pütürge İlçesi'ne bağlı Bakımlı Köyü'nde incelemelerde bulundu

Resim

Resim

BAŞSAĞLIĞI DİLEĞİ...

Resim

Kılıçdaroğlu, Doğanyol’a bağlı Gökçe Mahallesi’nde enkaz altında kalarak hayatını kaybeden Mustafa Kara'nın ailesine taziyede bulunduktan sonra depremden sağ kurtulan oğlu Mehmet Kara’ya da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Resim

Resim

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: CHP, Genel, Başkanı, Kemal, Kılıçdaroğlu,, deprem, bölgesi, Malatya’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı