Haber Detayı
26 Nisan 2019 - Cuma 10:59
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Birbey Eymen Bartan’ın Kirvesi olacak
Uğur Hanbey Aladağ....:Malatya Olay...: Son dakika...Güzel haber... 24 Haziran seçimlerinde “geleceğim için vakit Cumhurbaşkanımıza destek olma vakti” diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kumbarasını yollayan 5 yaşındaki Birbey Eymen Bartan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Cumhurbaşkanının davetlisi olarak Külliye’de gerçekleştirilen programa katıldı.
Yaşam Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Birbey Eymen Bartan’ın Kirvesi olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan;
Birbey Eymen Bartan’ın Kirvesi olacak...

Burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Birbey Eymen ile Cumhurbaşkanı çok yakından ilgilenerek Malatya’ya geldiğinde kendisinin kirvesi olacağı hususunda talimat verdi. 

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kendisine verilen ‘ailesi ile bir arada olduğu çok eski günlere ait’ fotoğraftan oldukça etkilendiği ve bu hediyeden ötürü de ayrıca teşekkür ettiği, duygulandığı öğrenildi.

 Küçük Birbey Eymen’in babası Doktor Yücel Bartan ve annesi Seçil Bartan “bir dünya lideri ile görüşmek farklı bir duygu idi. Beklediğimizden çok fazla samimi, ilgiliydi. Biz, kendisine ülkemize yaptıklarından ötürü teşekkür ettik ve bu kadar bizim için çalışırken çocuklarının Ve torunlarının büyüdüğüne şahit olamadığı için gerek kendisinden gerekse de çocuklarından helallik istedik.

Cumhurbaşkanımızın Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan Ve Fahrettin Altun’a da ayrıca teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın gönderdiğimiz kumbaradan çok etkilendiğini, gözlerinin dolduğunu söylediklerinde bizler de ayrı bir mutluluk yaşadık. Her hususta doğrudan kendileri ile iletişime geçeceğimizi bildirdiklerinde de ayrı bir gurur yaşadık.” dedi.

 Aile ile Cumhurbaşkanı görüştükten sonra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ayrıca ilgilendi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan, Birbey, Eymen, Bartan’ın, Kirvesi, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı