Cumhurbaşkanı Erdoğan; Cumhur ittifakını daha da güçlendireceğiz…
Haber
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 21:20
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Cumhur ittifakını daha da güçlendireceğiz…
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın “Siyasi şıklıktan dem vuranlar; Cumhur İttifakı dimdik ayaktadır.”dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan'da bugün ittifakı dahada güçlendireceğiz."dedi.
Siyaset Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Cumhur ittifakını daha da güçlendireceğiz…

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN

“CUMHUR İTTİFAKINI DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ…”

Bugün yapılan Kabine Toplantısı sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Cumhur İttifakı'nı daha da güçlendirmeye kararlıyız." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra şunları söyldi: "Dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük kriz dönemleri güçlü liderlik, güçlü yönetim gerektirir.

Türkiye milletin desteğini almış, ülkemizi hedeflerine ulaştırma hedeflerine sahip bir yönetime sahiptir. Cumhur İttifakı ile yönetimizi daha güçlü, daha geniş tabanlı hale getirdik.

4 yıla yakın sürede Cumhur İttifakı her türlü fitne, iftira, yalan ve tahrik girişimine rağmen Türkiye'nin, Türk milletinin bekasına sahip çıkarak dimdik ayakta kalmıştır.

ERDOĞAN "BU KUTLU YÜRÜYÜŞÜ BOZAMAYACAKLAR"

MHP'li kardeşlerime, sayın Bahçeli'ye Cumhur İttifakı'na destek veren tüm kesimlere teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı'nı daha da güçlendirmeye kararlıyız.

Rahatsız olan çevrelerin hiçbir oyunu bu kutlu yürüyüşü bozmaya güçleri yetmeyecektir." 

Siyasi şıklıktan dem vuranlar;

Resim

Cumhur İttifakı dimdik ayaktadır...

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarını Twitter hesabından paylaştı.

"ÜÇ HİLAL'İN TEK BAŞINA İKTİDARI ARTIK ZORUNLULUKTUR"

Bahçeli açıklamasında, "Kararsızlığın, inançsızlığın, gecikmenin ve tembelliğin başarısızlığı hazırlayan unsurlar olduğu şüphesizdir. Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur, ihtiyaçtır ve geleceğin lider ülke idealinin gerçekleşmesi buna bağlıdır" ifadelerini kullandı.

Açıklama bir anda gündeme oturdu.

Cumhur İttifakı'ndan problem olduğuan dair iddialar ortaya atıldı.

Bu asılsız iddiaları sonlandıran yine MHP kanadı oldu.

Resim

"CUMHUR İTTİFAKI DİMDİK AYAKTADIR"

“1-Sosyal medyada bazı yorumcular, kendi aculluklarını ve isabetsiz değerlendirmelerini sorgulamak yerine kabahati başkalarında aramaya çalışmaktadır. Hatta kimi faturayı parti politikalarımıza çıkarmaya çalışarak kendi kusur ve eksikliklerini örtbas etmeye çalışmaktadır.

2-MHP’nin tutumunu hâlâ anlamıyoruz moduna girip “siyasi şıklıktan” dem vuranlar, söylediklerimizden söylemediklerimizi çıkaranlardır. Bu gibiler, esasen söylemediklerimiz üzerinden yorum yaptıkları içindir ki söylenenler karşısında şaşkınlık içerisinde kalmaktadır.

3(son)-Hiç kimsenin endişesi olmasın Cumhur İttifakı dimdik ayaktadır Türkiye’nin geleceğinin mimarı olacaktır.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan;, Cumhur, ittifakını, daha, da, güçlendireceğiz…,
Yorumlar
Haber Yazılımı