Cumhurbaşkanı Erdoğan,Külliye'de anlamlı kabulü vardı...
Haber
10 Nisan 2018 - Salı 19:57
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan,Külliye'de anlamlı kabulü vardı...
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika...Sıcak haber... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Türk Polis Teşkilatının 173'üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve beraberindeki heyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.. Külliye'de polis ekipleri ayrıca dikkat çeken bir gösteri de yaptı..
Gündem Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan,Külliye'de anlamlı kabulü vardı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Soylu ve beraberindeki polisleri kabul etti...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve beraberindeki heyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ayrıca yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm emniyet mensuplarına görevlerinde başarı diledi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN MESAJI:

“Milletimizin emniyetinin ve huzurunun güvencesi Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.

Polis Teşkilatımız, kimi dönemlerde tahribata maruz kalsa da, Cumhuriyet tarihimizde yaşadığımız buhranlı dönemlerin hepsinde, milletimizin huzur ve güven kaynağı olabilmeyi daima başarmıştır.

Halkımızın her zaman güvenle sığındığı bir şefkat kapısı olan Polis Teşkilatımızın mensupları, milletimizin huzuruna, birlik ve beraberliğimize kasteden tüm saldırıları kahramanca önlemişler; bu uğurda canları pahasına mücadele etmişlerdir.

Hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve demokratik toplum ilkelerinden ödün vermeden, Anayasa ve yasalara sadakatle görev yapan Polis Teşkilatımız, 173 yıllık bilgi ve deneyimiyle üstlendiği görevlerde büyük başarılara imza atmıştır.

Üstün bir vazife anlayışıyla hizmet veren Emniyet Teşkilatımız, aziz milletimizin barış ve emniyet içinde yaşaması için gösterdikleri fedakarlık ve kahramanlıkla, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizleri gururlandırmaya devam edecektir.

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan,Külliye'de, anlamlı, kabulü, vardı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı