Haber Detayı
09 Ağustos 2017 - Çarşamba 15:30
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Malatya ziyaretimiz gerçekten çok çok muhteşem oldu
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: AK Parti Rize İl Başkanlığı 92. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılarak partililere seslenen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize ve Malatya ziyaretlerinin muhteşem geçtiğini belirterek, toplu açılış töreni gerçekleştirdiklerini ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini aktardı.
Gündem Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Malatya ziyaretimiz gerçekten çok çok muhteşem oldu

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN MALATYA'YA ÖVGÜ...

Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’dan Malatya’ya övgü dolu sözler vardı.

AK Parti Rize İl Başkanlığı 92. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Teşkilatlarımızın bir kısmında metal yorgunluğu emareleri gördüğümü çeşitli defalar dile getirdim. Büyük kongre sürecimizi de fırsat bilerek teşkilatlarımızda kapsamlı bir değişim yapmak durumundayız. Genel Başkan olarak bu konuda kararlıyım. Milletimizin bizden beklentilerini karşılayabilecek donanıma ve dinamizme sahip arkadaşlarımızla yolumuza devam edeceğiz" dedi.

“Türkiye'nin Yeni Bir Kurtuluş Savaşı Verdiği Dönemde Atalete Tahammül Edemeyiz”

AK Parti Rize İl Başkanlığı 92. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılarak partililere seslenen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize ve Malatya ziyaretlerinin muhteşem geçtiğini belirterek, toplu açılış töreni gerçekleştirdiklerini ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini aktardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Malatya ziyaretimiz gerçekten çok çok muhteşem oldu..Malatya’da on binler meydana sığmadı.Cumhurbaşkanlığım sırasında Malatya’ya 4’ncü gidişim oldu.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan;, Malatya, ziyaretimiz, gerçekten, çok, çok, muhteşem, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı