Haber Detayı
20 Şubat 2015 - Cuma 00:34
 
Demirbay, AK Parti milletvekilli aday adayı, başvurusunu yaptı
Ozan Aladağ...:Malatya olay...: Demirbay, AK Parti Malatya milletvekilli aday adaylık resmi başvurusunu yaptı.
Siyaset Haberi
Demirbay, AK Parti milletvekilli aday adayı, başvurusunu yaptı

Melik Hüseyin Demirbay, AK Parti Malatya milletvekilli aday adaylık resmi başvurusunu yaptı. Melik Hüseyin Demirbay, Ak Parti Malatya il Başkanlığı toplantı salonunda AK Parti’den Malatya  milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Melik Hüseyin Demirbay, “Malatyamız hem hem sosyodemografik hemde ekonomik olarak üzerinde titrememiz gereken önemli bir şehrimizdir. Şunu belirtmek isterim, dışarıdan gelen biri değilim. Malatya’da yaşayan Malatya’ya yatırım yapmış, halkın içinden biri olarak, halkımızın sıkıntılarını bilen biriryim.Bu yüzden başvurumdaki temsil iddiasının vicdani bir sorumluluk olduğunu biliyorum.Omuzlarımızdaki görev ve sorumluluğun ülkemiz ve Malatyamız için çözüm odaklı halkın beklentisine duyarlı, sağduyulu ve gayretli bir sorumluluk olması iddiamızdır.Malatya’mız Doğu Batı, Kuzey Güney bileşenelrinin kavşağıdır” diye konuştu

Başta 2023 ve 2071 hedefleri olmak üzere önümüze koyduğumuz tüm hedef ve projelerin Malatya ayağında geçmişinde fay hatları döşemek isteyen k,irli siyasi oyunlara asla fırsat verilmemelidir. Memleketimizin bir evladı olarak çeşitli sivil toplum kuruluşlarındaki görevlerimde huzura, barışa, kardeşliğe önem verdiğimi belirtmek istiyorum. Malatya’nın kalkınma ve kardeşliğin marka şehri olması dileğiyle AK Parti’den Malatya milletvekilliği aday adaylığımı açıklıyorum” şeklinde konuştu.

DSC_5473

AK  Parti Malatya İl Başkan yardımcısı Avukat Nurettin Sert,  aday adaylık sürecinde Melik Hüseyin Demirbay başarılar dileyerek, Demirbay’ın aday adaylık dosyasını aldı.

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Ozan, AladağMalatya, olayDemirbay, AK, Parti, Malatya, milletvekilli, aday, ad
Yorumlar
Haber Yazılımı