Derme Sulama Birliğinden yeni dönem; Çiftçi memnuniyeti ön plana alındı
Haber
18 Eylül 2020 - Cuma 16:56
 
Derme Sulama Birliğinden yeni dönem; Çiftçi memnuniyeti ön plana alındı
İzzettin Çiçek…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Derme sulama birliği sahada var gücü ile çalışırken çiftçi tarafından tam not aldı. Bakanlık tarafından atanan DSİ işletme baş mühendisi İlhami Tangüner ve yeni kadrosu ile büyük başarılara imza attı.
Gündem Haberi
Derme Sulama Birliğinden yeni dönem; Çiftçi memnuniyeti ön plana alındı

Derme Sulama Birliğinden yeni dönem;

Çiftçi memnuniyeti ön plana alındı...

Malatya'da tarımsal sulama alanında faaliyet gösteren derme sulama birliği geçmiş dönemlerde hayli sıkıntılı süreçler yaşamıştı. 2020 yılı Yazı sulama sezonunda ise İlhami Tangüner ve personeli yeni bir başlangıca imza attı.

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'MALATYA SULAMA BİRLİĞİ DERME BAŞKANLIGI'

Derme bölgesinde arızaların hızlı bir şekilde çözmesi, çiftçilere suyun zamanında verilmesi ve yeni dönemde disiplinli ve düzenli bir hizmet ile yeni bir süreç başlatılması gözlerden kaçmadı. Derme bölgesinde sulama yapan çiftçiler ile yapmış olduğumuz röportajlarda derme sulama birliği başkanı İlhami Tangüner ve ekibi tam not aldı diyebiliriz. Bölgelerde görüşmüş olduğumuz çiftçiler İlhami başkanımız'dan Allah razı olsun 2020 yılı itibari ile düzenli bir sulama yaptık. Personelin gayet düzenli bir şekilde çalışması arızalara anında müdahale edilmesi bakım ve onarımının itina ile yapılması ve suyun zamanında ve yeterince verilmesinden memnunuz, Allah başkanımızdan, personelinden razı olsun "dediler...

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Derme, Sulama, Birliğinden, yeni, dönem;, Çiftçi, memnuniyeti, ön, plana, alındı,
Yorumlar
Haber Yazılımı