Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 20:15
 
DSP’nin belediye başkan adayı Ergün Kılıç'tan Arguvan'ı şaha kaldıracak projeler
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Arguvan DSP Belediye Başkan Adayı Ergün Kılıç, bugün Abdal Musa CEM evinde miting gibi toplantı ile projelerini halka açıkladı.
Siyaset Haberi
DSP’nin belediye başkan adayı Ergün Kılıç'tan Arguvan'ı şaha kaldıracak projeler

DSP’nin belediye başkan adayı Ergün Kılıç'tan;

Arguvan'ı şaha kaldıracak projeler...
Yoğun bir katılım ile seçim  ofisinde yürüyerek Abdal Musa CEM evine gelen DSP Arguvan belediye başkan adayı Ergün Kılıç’a sevgi gösterileri de vardı.


Cem evinde düzenlenen toplantıda Arguvan için gerçekleştirmek istediği projeler hakkında açıklamalar yapan DSP belediye başkan adayı Ergün Kılıç, bazı projelerinin de diğer adaylar tarafından kopya edildiğini aktardı.
Yaklaşık 1000 kişinin katıldığı DSP’li Ergün Kılıç’ın projelerini bir bir açıkladı toplantıda misafirlere de yöreye has pilav ikramı vardı.


Proje tanıtım etkinliği sonrası DSP belediye başkan adayı Ergün Kılıç ve kalabalık topluluk Arguvan'ın merkezinde bulunan seçim bürosu önüne kadar kol kola yürüyüş yaptı.
DSP il başkanı ve büyükşehir belediye başkan adayı Haydar Levent, Arguvan’ın eski belediye başkanları, Muhtarlar, STK Temsilcileri, Gazeteciler, Ersoy Eren ve Vahap Doğan ve Meclis üyesi adayları ile kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

Arguvan'ın eski CHP'li belediye başkanı Sadık Şimşek, eski CHP il başkanı Celal Bayram gibi isimler de DSP'li Ergün Kılıç'ın projelerini açıkladığı programa katıldılr.


DSP Arguvan belediye başkan adayı Ergün Kılıç, kamuoyuna açıkladığı projeler ile “Arguvan’ın kaderi bir baştan bir başa değişecek. Halkla ortak akıl yönetimi ile Arguvan’ı yöneteceğiz.
Hizmet yapacağız, üretim yapacağız, aş ve iş sahaları açacağız.Halka hesap vereceğiz”dedi.

Arguvan'da DSP'nin maskotu...

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: DSP’nin, belediye, başkan, adayı, Ergün, Kılıç'tan, Arguvan'ı, şaha, kaldıracak, projeler,
Yorumlar
Haber Yazılımı