Haber Detayı
03 Eylül 2019 - Salı 17:20
 
Duayen Usta Gazeteci Haydar Karaduman’ın vefatının üzüntüsünü yaşıyoruz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Acı haber… Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Duayen Gazeteci Haydar Karduman’ın vefatı nedeniyle mesajlarda yayımlandı.
Yaşam Haberi
Duayen Usta Gazeteci Haydar Karaduman’ın vefatının üzüntüsünü yaşıyoruz

Duayen Usta Gazeteci Haydar Karaduman’ın;

Vefatının üzüntüsünü yaşıyoruz...
Malatya’da yayımlanan mesajlarda “Duayen Usta Gazeteci Haydar Karaduman’ın vefatının üzüntüsünü yaşıyoruz.”denildi.
Duayen Usta Gazeteci Haydar Karaduman’ın vefatı nedeniyle yayımlanan mesajlarda bazıları:
GÜMRÜK VE TİCARET ÖNCEKİ BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ…:


“Malatya'nın hafızasını taşıyan duayen gazeteci, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman'ın vefatını üzüntüyle öğrenmiş oldum. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm basın camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.”
AK PARTİ MKYK ÜYESİ MİLLETVEKİLİ ÖZNUR ÇALIK…:


“Duayen gazeteci, Kıymetli bir büyüğümüzü kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman abimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesinin, sevenlerinin ve Malatya'mızın başı sağolsun. Mekanı cennet olsun inşallah.”
MHP MİLLETVEKİLİ MEHMET CELAL FENDOĞLU…:


“Malatya basınının duayen ismi Haydar Karaduman ağabeyimin vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman ağabeyime Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun.”
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ AHMET ÇAKIR…:


“Duayen gazeteci, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman abimizin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Kendisine Allahtan rahmet, sevenlerine sabırlar diliyorum.”
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN…:


“Şehrimizin duayen gazetecisi Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman ağabeyimizin vefat haberini büyük bir teessürle öğrendim. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Ailesinin, sevenlerinin ve Malatya’mızın başı sağolsun.”
AVUKAT İBRAHİM KALI…:

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor
“Yakın akrabam Haydar abiyi kaybettik , çok üzgünüm çok”

BtcTÜRK YENİ MALATYASPOR BAŞKANI ADİL GEVREK…:

“Duayen gazeteci, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı değerli büyüğümüz Haydar Karaduman’ın vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum.”

BATTALGAZİ BELEDİYE BAŞKANI OSMAN GÜDER…:

“Kıymetli büyüğümüz, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı duayen gazeteci Haydar Karaduman abimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. ALLAH rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Ailesinin, sevenlerinin ve Malatya’mızın başı sağolsun.”

YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR…:

“Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman abimize Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Duayen, Usta, Gazeteci, Haydar, Karaduman’ın, vefatının, üzüntüsünü, yaşıyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı