Emniyet Genel Müdürü Aktaş; Trafik Kontrol Noktasında denetimde
Haber
30 Temmuz 2020 - Perşembe 22:52
 
Emniyet Genel Müdürü Aktaş; Trafik Kontrol Noktasında denetimde
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… . Sıcak haber… Malatya’da Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Trafik Kontrol Noktasını ziyaret edip denetimlerde bulundu bayram için yola çıkanlarla sohbet edip dikkatli olmalarını istgedi.
Asayiş Haberi
Emniyet Genel Müdürü Aktaş; Trafik Kontrol Noktasında denetimde

Emniyet Genel Müdürü Aktaş;

Trafik Kontrol Noktasında denetimde...

Ankara’dan karayolu ile yol kontrol ve uygulama noktalarını ziyaret ederek ilimiz Ankara yolu trafik kontrol noktasına gelen Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Vali Aydın Baruş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce ve Şube müdürlüleri tarafından karşılandı.

Kara yolunda uygulama kapsamında durdurulan araçlardaki yolcuların bayramını kutlayan Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve Vali Baruş, sürücülerle sohbet ederek çocuklara çeşitli hediyeler, kırmızı düdük ve çikolata verdi.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve Vali Baruş sürücüleri, emniyet kemeri takmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı. Bayram boyunca herhangi bir sorun yaşanmaması ve sağlıklı bayram geçirilmesi için Emniyet Genel Müdürlüğü nezdinde tüm il müdürlüklerinin gerekli hassasiyeti gösterdiğini belirttiler. Ayrıca Kurban Bayramı yoğunluğu nedeniyle muhtemel trafik kazalarını en aza indirmek, can ve mal kaybını önlemek amacıyla büyük bir seferberlik başlattıklarını söylediler.

Ardından Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Elazığ’a gitmek üzere Malatya'dan ayrıldı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Emniyet, Genel, Müdürü, Aktaş;, Trafik, Kontrol, Noktasında, denetimde,
Yorumlar
Haber Yazılımı