Haber Detayı
29 Mart 2018 - Perşembe 23:57
 
Erdoğan başkanlığında toplandı Savunma Sanayi İcra Komitesi toplandı
Uğur Hanbey Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığındaki toplantıda toplam bedeli yaklaşık 19 milyar TL olan 29 projenin değerlendirildiği; savunma sanayiini geliştirme, güçlendirme ve destekleme amaçlı muhtelif yatırım ve iyileştirme faaliyetlerinin de gözden geçirildiği ifade edildi.
Teknoloji Haberi
Erdoğan başkanlığında toplandı Savunma Sanayi İcra Komitesi toplandı

Savunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı...

Savunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde toplandı.

Toplantı sonrası yapılan yazılı açıklamada; sınırlarımız içinde ve ülke sınırlarımızın güvencesi için sınır dışında, harekâtlarını başarıyla sürdüren ordumuzun ve güvenlik güçlerimizin gücüne güç katan yerli ve millî sistemlerimize yenilerini eklemeye yönelik projelerin gözden geçirilerek yeni kararlar alındığı bildirildi.

Açıklamada ayrıca, toplantıda toplam bedeli yaklaşık 19 milyar TL olan 29 projenin değerlendirildiği; savunma sanayiini geliştirme, güçlendirme ve destekleme amaçlı muhtelif yatırım ve iyileştirme faaliyetlerinin de gözden geçirildiği ifade edildi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Erdoğan, başkanlığında, toplandı, Savunma, Sanayi, İcra, Komitesi, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı