Haber Detayı
24 Mayıs 2020 - Pazar 02:35
 
Erdoğan; Bayram milletimize sağlıklı güzel günleri; getirmesini yürekten diliyorum
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Günün Gündemi…Güzel haber… Milli Farkındalık Platformu Başkanı Reşat Erdoğan, “Bu Ramazan tüm ramazanlardan farklı,bu bayram tüm bayramlardan farklı olsa da,biz milletçe el ele verince üstesinde gelemiyeceğimiz hiç bir zorluk yok.Bayramınız mübarek olsun.”dedi.
Kültür Haberi
Erdoğan; Bayram milletimize sağlıklı güzel günleri; getirmesini yürekten diliyorum

Erdoğan; Bayram milletimize sağlıklı güzel günleri;

Milli Farkındalık Platformu Başkanı Erdoğan:

Getirmesiniyürekten diliyorum...

Milli Farkındalık Platformu Başkanı Reşat Erdoğan, mesajında daha sonra şunları söyledi: "Gönül isterdi ki büyüklerimizi ziyaret edelim, küçüklerimizin başını okşayalım. Sıla-i rahim gerçekleştirelim.

İP kurucularından Erdoğan: İyi Parti FETÖ sistemiyle örtüşen bir ...

Türk milleti büyük bir ailedir. Göz görmese de gönülden gönüle kurulan sağlam köprülerle, tertemiz dua ve dileklerimiz mutlu-huzurlu ve sağlıklı bir bayram içindir. Bu duygu ve düşüncelerle sosyal mesafelere sığmayacak büyüklükteki manevi kucaklaşmalarımızla karşıladığımız ve kutladığımız Ramazan Bayramı’nın nice güzelliklere vesile olsun.”

Milli Farkındalık Platformu Başkanı Reşat Erdoğan,mesajını şu sözlerle noktaladı: “Büyük Türk milleti ile Türk-İslam aleminin bayramını yürekten kutluyorum.

Bayramlar birlik, beraberlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız.  Bu yıl tüm dünyada insanları tehdit eden Koronavirüs salgını nedeniyle bayramı, bayramların ruhunda olan akraba, eş dost ziyaretleri, sarılıp kucaklaşmalar olmadan kutlamak zorunda kalıyoruz. Dolayısıyla acı, hüzün ve gözyaşının kuşattığı dünyamızda, bu musibetten kurtulmak için bilim insanlarımızın ısrarla önerdiği sosyal izolasyon ve sosyal-fiziki mesafe kurallarına riayet ederek, Bayramı huzur içerisinde evimizde kutlamalı ve geçirmeliyiz.

İYİ Parti kurucusundan MHP'de buluşma çağrısı - Son Dakika Haberler

Sağlıklı ve güzel günlerin temennisiyle kutladığımız bu bayram, sosyal izolasyon çerçevesinde de olsa, gelenek ve göreneklerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasında en güzel vesilesi olacaktır. Göz bebeğimiz çocuklarımızı sevindirerek, onlarla evde güzel vakitler geçirerek, belki kendi çocukluğumuzda ki bayramları aktararak bu atmosferi yaşatmalıyız. Bayramların ruhunu ve coşkusunu, vesile kıldığı kardeşlik duygularını uzun asırlar boyu içimize sindirmiş, bu maneviyatı tüm Dünya’ya yaymış bir büyük medeniyetin temsilcileri olarak, bayramlarımıza olan hassasiyetimizi hiçbir zaman kaybetmeyeceğimize yürekten inanıyorum. Bu bayramın, milletimize ve tüm insanlığa hasret ve özlem duyulan sağlıklı güzel günleri, barış, huzur ve mutluluğu getirmesini yürekten diliyorum. Nice mutlu ve sağlıklı bayramlar dileklerimle…Saygılar sunuyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Erdoğan;, Bayram, milletimize, sağlıklı, güzel, günleri;, getirmesini, yürekten, diliyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı