Haber Detayı
06 Ocak 2017 - Cuma 12:04
 
Erdoğan; Terörün, Toplumu Kutuplaştırma Girişimlerine Asla Geçit Vermeyeceğiz
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: İzmir'deki terör saldırısına yönelik açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu hain saldırılar, güvenlik güçlerimizin kararlılığını, milletimizin birlik ve beraberliğini daha da pekiştirmektedir" dedi.
Gündem Haberi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'deki terör saldırısına yönelik açıklama yaptı.

Yaptığı açıklamada, "İzmir'deki terör saldırısını kınıyor; büyük bir faciayı önleyen şehit polisimize ve hayatını kaybeden katibimize Allah'tan rahmet diliyorum" ifadesine yer veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Terörün milletimizi korkutma, devleti yıldırma ve toplumu kutuplaştırma girişimlerine asla geçit vermeyeceğiz. Bu hain saldırılar, güvenlik güçlerimizin kararlılığını, milletimizin birlik ve beraberliğini daha da pekiştirmektedir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamasını şu sözlerle tamamladı: "Ülkemizin ve milletimizin huzuruna kasteden bu menfur saldırıyı tekrar kınıyor, yaralanan vatandaşlarımıza da Allah'tan acil şifa diliyorum."

Bakan Tüfenkci’nin İzmir’deki Terör Saldırısına İlişkin Mesajı...

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin mesajı: "Milletimizi korku ve ümitsizliğe düşürmeye, toplumsal infial yaratmaya odaklı bu alçak eylemlerin hedefine ulaşmaması için milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, akl-ı selim ve metanetle hareket etmek durumundayız.

Bugün İzmir Adliyesi önünde maalesef menfur bir terör saldırısı daha meydana gelmiştir. Bombalı araç ve ağır silahlarla düzenlenen saldırıda büyük bir katliamı önleyen polis memurumuz Fethi Sekin ve adliye çalışanı Musa Can şehadet şerefine nail olmuştur.
Milletimizi korku ve ümitsizliğe düşürmeye, toplumsal infial yaratmaya odaklı bu alçak eylemlerin hedefine ulaşmaması için milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, akl-ı selim ve metanetle hareket etmek durumundayız.
Millet olarak yılmayacak, alışmayacak, korkmayacak ve boyun eğmeyeceğiz. Yüzyıllardır olduğu gibi tüm farklılıklarımızla birlikte, dayanışma içinde yaşayacak daha güçlü bir Türkiye olacağız. Devletimiz insanlık düşmanı bu hainlerin sonunu getirmekte son derece kararlıdır.
Terör örgütlerini kullanarak ülkemizi ve milletimizi hedef alanlar, devletimizi geriye götürmeye çalışanlar emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Terör örgütlerine karşı cesaret ve dirayetle mücadelemizi sürdürecek, terörün ülkemizi vesayet altına almasına asla izin vermeyeceğiz.

bakan tüfenkci ile ilgili görsel sonucu
Demokrasi, hukuk ve insanlık mücadelemizi hiçbir terör örgütü durduramayacak,  birlik ve kardeşlik ruhuyla terörle mücadelemiz mutlaka başarıyla sonlanacaktır. Herkes iyi bilmelidir ki devletimiz, bu saldırıların üstesinden gelecek iradeye ve güce sahiptir. Bu hain saldırıları gerçekleştirenler ve onların taşeronları, Türkiye'nin terörle mücadeledeki azmini ve kararlılığını hiçbir şekilde zayıflatamayacak.
Bu elim saldırıda şehit olan kahraman polis memurumuza ve adliye çalışanımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum."

cumhurbaşkanı erdoğan telefonda başsağlığı diledi ile ilgili görsel sonucu

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TAZİYE TELEFONU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanFırat Kalkanı Harekatında şehit düşen Malatyalı olan Özel Kuvvetlerden görevli Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Hüsnü Bilgiç'in annesi Hülya Bilgiç ve ve babası Fethi Bilgiç ile telefonda görüşüp başsağlığı dileklerini iletti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
 
Etiketler: Erdoğan;, Terörün,, Toplumu, Kutuplaştırma, Girişimlerine, Asla, Geçit, Vermeyeceğiz,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Malatya Olay Gazetesi
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv