Erman Ilıcak’a ait Rönesans’tan; Malatya’ya anlamlı yaşam proje...
Haber
18 Ekim 2020 - Pazar 02:17
 
Erman Ilıcak’a ait Rönesans’tan; Malatya’ya anlamlı yaşam proje...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Darendeli olan Erman Ilıcak baba ocağına Fen lisesinin yanı sıra bir de anlamlı yaşam projesi kazandırıyor...
Yaşam Haberi
Erman Ilıcak’a ait Rönesans’tan; Malatya’ya anlamlı yaşam proje...

Erman Ilıcak’a ait Rönesans’tan;

Malatya’ya anlamlı yaşam proje...

Malatya Erman Ilıcak Fen Lisesi ve Malatya Battalgazi ilçesinde inşası devam eden Toki Toplu Konut projelerini hayata geçiren Rönesans Holding bünyesindeki REC Uluslararası, bölgenin başarılı öğrencilerine yeni bir eğitim imkanı yaratırken, Malatya halkına da yeni ve güvenli bir yaşam alanı sunuyor.

MALATYA TOKİ TOPLU KONUT PROJESİ’NDE YAŞAM BAŞLIYOR…:

Rönesans Holding, uluslararası bilgi birikimi ve Türk mühendisliği ile Malatya’da yaşanan deprem sonrasında bölge halkına güvenli ve yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. Rönesans Holding’in özverili ve planlı çalışması ile pandemi sürecine rağmen hızla tamamlanmasına yaklaşılan Malatya Toki Toplu Konut Projesi’nde çok yakında yaşam başlayacak.

Malatya’nın Battalgazi ilçesine bağlı Orduzu Mahallesi Gelincik Tepesi Mevkii’nde 144.529 m²’lik bir alan üzerinde 678 adet konut inşaatını ve altyapı ile çevre düzenlenmesini üstlenen Rönesans Holding grup şirketlerinden REC Uluslararası, projeyi özenli bir çalışma ile tamamlayarak teslim etmeye hazırlanıyor. Depreme dayanıklı olacak şekilde, Rönesans’ın bu yöndeki tecrübesi ile tasarlanan proje 21 adet 2+1 blok ve 17 adet 3+1 bloktan oluşuyor.

(Rönesans İnşaat Ankara Bölge Müdürü Cemalettin Özbilen-Arzu Şavluk ve Gazeteci Ali Aladağ...)

Proje boyunca içinde bulunulan pandemi süreci ve Sağlık Bakanlığının yayınladığı bildirgeler dikkate alınarak gerekli tüm önlemleri alan Rönesans, yemekhane ve ofislerdeki mobilizasyon çalışmalarını da bu bildirgeler ışığında yürüttü.

Yaşam merkezi Malatya'ya ayrı bir güzellik kattı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI: Şener Eroğlu-Nazan Şahin...

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Erman, Ilıcak’a, ait, Rönesans’tan;, Malatya’ya, anlamlı, yaşam, proje...,
Yorumlar
Haber Yazılımı