Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 17:31
 
Erman Ilıcak Fen Lisesi’ nin temeli Pazar günü atılıyor...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Milli Eğitim Bakanlığı ile imzalanan protokol çerçevesinde Rönesans Eğitim Vakfı tarafından inşa edilecek olan Malatya Erman Ilıcak Fen Lisesi” nin temeli 17 Mart’ ta atılacak.
Eğitim Haberi
Erman Ilıcak Fen Lisesi’ nin temeli Pazar günü atılıyor...

Erman Ilıcak;

Fen Lisesi’ nin temeli Pazar günü atılıyor...
Malatyalı olan Türkiye’nin en engin iş adamı Erman Ilıcak’a ait Rönesans Eğitim Vakfı eğitime sunduğu katkılara bir yenisini daha ekliyor.

erman ılıcak ile ilgili görsel sonucu
Bu doğrultuda Erman Ilıcak baba ocağı Malatya’ya Malatya Erman Ilıcak Fen Lisesi’ ni kazandırıyor. Temeli Pazar günü 10.30’da atılacak olan Erman Ilıcak Fen Lisesi 2020 yılında tamamlanarak eğitim ve öğretime açılacak.
Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak’ın ev sahipliğinde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Malatya Valisi Aydın Baruş’un katılımıyla 17 Mart 2019 Pazar günü saat: 10:30’da  Yeşilyurt İlçesinin Yakınca Mahallesinde temel atılacak olması nedeniyle tören düzenlenecek.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/NnMcXoyn1Cs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Erman, Ilıcak, Fen, Lisesi’, nin, temeli, Pazar, günü, atılıyor...,
Yorumlar
Haber Yazılımı