Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 18:29
 
Erman Toroğlu'ndan flaş Suat Arslanboğa sözleri; Utanın ya utanın!
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber…, Futbol yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu, TFF'nin Suat Arslanboğa'nın profesyonellik hakemlik sözleşmesini feshetmesiyle ilgili konuştu.
Spor Haberi
Erman Toroğlu'ndan flaş Suat Arslanboğa sözleri; Utanın ya utanın!

Erman Toroğlu'ndan flaş Suat Arslanboğa sözleri;

Utanın ya utanın...!
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada hakem Suat Arslanboğa'nın profesyonellik hakemlik sözleşmesinin feshedildiği duyuruldu. Haber gündemde ilk sırada yer alırken yorumlarda gelmeye başladı.
A Spor yorumcusu Erman Toroğlu TFF'nin bu kararını değerlendirdi ve sert açıklamalar yaptı ve şunları söyledi:
"BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE VE BAŞAKŞEHİR BAŞKANLARININ BİLDİRİSİ"
"Geçen sene Galatasaray - Konyaspor maçından sonra karşılıklı tartışmalar oldu. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir başkanlarının ortak imzaladıkları deklarasyona bakın. İnsanların yazdıkları kağıtları nasıl yediklerini göstereceğim size! 'Hakemdir hata yapar' diyen üç tane başkan... Allah'ın sopası yokki vursun bunlara! Acaba utanırlar mı? Suat Arslanboğa'nın hakemliği bitirildi. Çok güzel, doğru. Ama o iki hakemin de bitirilmesi lazımdı. Hani korudular ya o iki taneyi. Halis Özkahya ile Hüseyin Göçek'i diyorum."

erman toroğlu ile ilgili görsel sonucu
"UTANIN YA UTANIN! AMATÖRSÜNÜZ"
Geçen yıl MHK bu iki hakeme sezon sonuna kadar maç vermeme kararı almıştı. Bunu duyan 3 tane başkan, olay Galatasaray maçında oldu diye bu bildiriyi yayınladılar. Hem de bir tezgah yaptılar. Fikret Orman 'ben Avrupa'daydım' dedi. Utanın ya utanın! O gün doğrusunu yapsaydınız ve o iki hakem dinlenseydi bugün bu olaylar olmayacaktı beyler! Amatörsünüz! Büyük kulüpleri idare ediyorsunuz ama sizin idareleriniz küçük. İşte buyrun tükürdüğünüz tabağı yaladınız."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Erman, Toroğlu'ndan, flaş, Suat, Arslanboğa, sözleri;, Utanın, ya, utanın!,
Yorumlar
Haber Yazılımı