Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 19:13
 
Esenlik Geleneksel Hediye Kampanyası Başladı; Nerede kalmıştık?
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Esenlik Süper Marketlerin düzenlediği geleneksel hediye kampanyasında 3 adet otomobil ve 144 hediye, çekilişle sahiplerini bulacak.
Ekonomi Haberi
Esenlik Geleneksel Hediye Kampanyası Başladı; Nerede kalmıştık?

Esenlik Geleneksel Hediye Kampanyası Başladı;

Nerede kalmıştık?
Esenlik Genel Müdürü Ata Ünlü, hediye kampanyası hakkında bilgi verdi.
3 Ekim’de başlayan kampanyanın 31 Aralık’ta biteceğini belirten Ünlü, ‘Esenlik Süper Marketlerimizden 88₺’ye alışveriş yapan tüm hemşehrilerimiz kampanyamızdan yararlanacaktır’ dedi.


Esenliğin, Malatya’nın ekonomik, kültürel ve birçok alanda öncü rol üstlendiğini söyleyen Ata Ünlü; ‘Güvenmekte Haklısınız’ sloganı ile yola çıkan Esenlik sadece “bir gün değil her gün indirim” sözünü kendine şiar edinerek uygun fiyatları hemşehrilerimizin hizmetine sunmuştur. Bu sebeple Destan Şehri Malatya’nın öz sermayesi olan Esenlik elde ettiği gelirleri hemşehrileri ile paylaşmayı kültür haline getirmiştir. Bizler Esenlik olarak tüm birimlerimiz ile büyümeye devam edip faaliyet alanlarımıza göre vatandaşlarımıza hizmet etmenin her daim gururunu yaşıyoruz. Bu büyümenin baş mimarı başta Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan olmak üzere, bizlerden desteğini esirgemeyen ve her zaman Esenlik Süper Marketlerden alışveriş yapan tüm Malatya halkına sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. ‘diye kaydetti.

Esenlik Kampanya
Kampanyanın detaylı bilgilerinin Esenlik internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından paylaşıldığını söyleyen Ünlü, ‘Tüm vatandaşlarımıza kampanya süresince bol şanslar diliyorum. Bu tarz kampanya ve çeşitli etkinliklerimiz devam edecektir. 30. Yıla özel ‘Nerede Kalmıştık’ adlı kampanyamız Malatya’mıza hayırlı olsun’

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Esenlik, Geleneksel, Hediye, Kampanyası, Başladı;, Nerede, kalmıştık?,
Yorumlar
Haber Yazılımı