Haber Detayı
12 Aralık 2017 - Salı 20:21
 
Evkur Yeni Malatyaspor’da son gün gelişmeler…Neler oldu?
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber Evkur Yeni Malatyaspor’da son gün gelişmeler…Başkan Adil Gevrek ve yönetimden Federasyona uyarı…Dia ve Adem Büyük’ün durumu için ne denildi? Ve UEFA Sosyal Diyalog toplantısı
Spor Haberi
 Evkur Yeni Malatyaspor’da son gün gelişmeler…Neler oldu?

Evkur Yeni Malatyaspor’da son gün gelişmeler…
YÖNETİMDEN FEDERASYONA UYARI..!
TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile yaklaşık 2 saate varan bir görüşme gerçekleştirildi.


Son haftalarda sonucu etkileyen hakem hatalarının video görüntüleriyle şikayetlerini belirten Başkan Adil Gevrek ve yönetimi bu hataların son bulması için maçları daha tecrübeli hakemlerin yönetmesini istediler.

Federasyonda UEFA Toplantısı

Futbol Şube Sorumlusu Gökhan Çelik Riva´da düzenlenen UEFA Sosyal Diyalog toplantısına katıldı.
UEFA’nın paydaşlarıyla ilişkilerini daha iyi bir seviyeye getirme amacıyla düzenlediği UEFA Sosyal Diyalog Toplantısı’nın Türkiye ayağı, TFF’nin ev sahipliğinde Riva’da yapıldı.
TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Eğitim ve Kamp Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik’in yanı sıra TFF kurulları ve profesyonelleri katıldı.
Toplantıda Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Avrupa Profesyonel Futbol Ligleri Birliği (EPFL), Avrupa Kulüpler Birliği (ECA), Süper Lig kulüpleri ve Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği (TPFD) temsilcileri yer aldı.
Kurumların kendi aralarındaki ilişkilerini geliştirmeyi amaçlayan UEFA Sosyal Diyalog Toplantısı’nda futbolcuların standart sözleşmeleri ve atılan adımlar görüşülürken, bir sonraki birleşime kadar izlenecek yol haritası da gündeme geldi.

Adem Büyük´ün sol uyluk iç adelesinde zorlanma ve kısmi yırtık tespit edildi.
Akhisarspor  ile oynanan maçın sonrasında sakatlanan Adem Büyük’ ün yapılan muayenesi ve tetkiklerinde sol uyluk iç adelesinde zorlanma ve kısmi yırtık tespit edilmiş olup tedavisine başlanılmıştır. Futbolcunun hafta içi takımla birlikte antrenmanlara katılması planlanlanıyor.
Açıklama Evkur Yeni Malatyaspor Sağlık Ekibi adına Dr.Halil Polat'tan geldi.

Dia´nın sağ uyluk ön adelesinde yırtık tespit edildi.
Antrenman sırasında sakatlanan İssiar Dia'nın yapılan muayenesi ve tetkileri sonucunda sağ uyluk ön adelesinde yırtık tespit edilmiş olup, tedavisine başlanmıştır. 

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: , Evkur, Yeni, Malatyaspor’da, son, gün, gelişmeler…Neler, oldu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı