Haber Detayı
19 Aralık 2017 - Salı 16:15
 
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Müdürü Selçuk Günaydın şampiyonları ağırladı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp müdürü Selçuk Günaydın Sessiz Adımlar Kulübü´nün şampiyonlarını kulüp tesislerinde ağırladı.
Spor Haberi
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Müdürü Selçuk Günaydın şampiyonları ağırladı

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Müdürü Selçuk Günaydın şampiyonları ağırladı
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp müdürü Selçuk Günaydın “Bize güç veren, uğur getiren dostlarımız Galatasaray maçı sonrası teşekkür etmek için kulüp tesislerimize geldiler. Sessiz Adımlar Kulübü down sendromlu şampiyon sporcular, maç öncesi ve esnasında çok eğlendiklerini ve mutlu olduklarını ifade ettiler. Bizde şampiyon misafirlerimizi kulübümüzden ağırlamaktan mutluluk duyduk”dedi.
 Sessiz Adımlar kulüp hocası Ali Karaca ziyarette şunarı söyledi:
"Ne zaman arasak desteklerini ve ilgilerini bizden esirgemiyorlar. Toplam 33 sporcumuz ile Galatasaray maçında takımımızın yanında olmak istediğimizi ifade ettik ve kulüp yetkilileri de bizi en iyi şekilde ağırladılar. İlgi ve alakalarından dolayı başta kulüp müdürü Selçuk Günaydın´a ve tüm kulüp yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi. 
Kulüp müdürümüz Selçuk Günaydın "Sizler bize uğur getiren dostlarımızsınız, her zaman başımızın üstünde yeriniz var, kapımız size sonuna kadar açık. Geldiğiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Evkur, Yeni, Malatyaspor, Kulüp, Müdürü, Selçuk, Günaydın, şampiyonları, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı