Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 16:10
 
Fendoğlu; Malatya'da Cumhur İttifakında yüksek oy alacağız
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Bengü Türk Tv’de Günün Raporu programına konuk olup önemli mesajlar verdi.
Siyaset Haberi
Fendoğlu; Malatya'da Cumhur İttifakında yüksek oy alacağız

MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu;

Malatya'da Cumhur İttifakında yüksek oy alacağız...
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Bengü Türk Tv’de Cen Acıkgöz’ün sunduğu Günün Raporu programında, Suriye’nin doğusuna operasyon, ABD’li Balton’un ziyareti, Yeri Kapı Ruhu, Cumhur İttifakı  konusunda açıklamalarda bulundu. MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu,”Cumhur ittifakının başarısı bizim için önemli. Birinci hedefimiz Cumhur İttifakının başarısı gelir.”dedi.
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu,daha sonra CHP-İP ve HDF ittifakı konusunda da açıklamalar yapıp ardından gündem deki konularda açıklamalarda bulundu:

Milletvekili Fendoğlu, Malatya'da hedefin Cumhur İttifakı olarak en yüksek oyu almak olduğunu ifade edip "Selahattin Gürkan'la bunu başaracağız."dedi.


10 0CAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI…
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Fendoğlu  mesajında, 10 Ocak 1961 tarihinde Gazetecilerin çalışma koşullarını iyileştiren, ileri haklar getiren 212 sayılı yasanın yürürlüğe girdiği gün olduğunu ve Çalışan Gazeteciler Günü olarak kutlandığını belirterek ; “ Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir.

fendoğlu ile ilgili görsel sonucu

Halkımızın doğru bilgilendirilmesini ilke edinmiş, tarafsız ve objektif basın, demokratik ve gelişmiş ülkelerin en önemli güçlerinden biridir. Zor şartlara rağmen ülkemizde ve dünyada görevlerini yerine getirmek için emek harcayan gazetecilerin halkı doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirme çabaları takdire değerdir. Bu vesile ile topluma karşı sorumluluğunu yerine getiren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, Demokrasinin sınırsız, özgürlüklerin, sosyal ve ekonomik refahın en yüksek standartlarda olduğu mutlu yarınlar, temennisi ile basın çalışanlarının  çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Fendoğlu;, Malatya'da, Cumhur, İttifakında, yüksek, oy, alacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı