Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 15:28
 
Fendoğlu, sağlık personelimizin ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu “Her koşulda görev yapan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür.”dedi.
Sağlık Haberi
Fendoğlu, sağlık personelimizin ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür

Fendoğlu, sağlık personelimizin;

Ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür...
MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu,14 Mart Tıp bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Yayımladığı mesajında, tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutlayan Fendoğlu “Fedakarca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz, sağlık çalışanlarımızın ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hayat sürmelerini temenni ediyorum” dedi.

mehmet fendoğlu ile ilgili görsel sonucu
İnsanların kaliteli ve mutlu bir hayat sürmelerinin ana koşulunun sağlıklı bireyler olmalarından geçtiğini belirten Fendoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bedenen ve ruhen sağlıklı olan bireyler, toplumsal refahın artmasına önemli katkı sunarlar. Bu bağlamda, insan sağlığının korunması ve sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması adına her koşulda görev yapan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür. Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle sağlıklı bir toplum temennisiyle, gece ve gündüz demeden fedakarca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz tüm hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, huzurlu ve mutluluklar diliyorum.”ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Fendoğlu,, sağlık, personelimizin, ortaya, koyduğu, çabanın, değeri, ölçüsüzdür,
Yorumlar
Haber Yazılımı