Filiz Akın'ın Malatya'da halkı dolaştı
Haber
15 Kasım 2013 - Cuma 17:39
 
Filiz Akın'ın Malatya'da halkı dolaştı
Türk Sinemasının ünlü isimlerinden Filiz Akın, Malatya'yı bir baştan bir başa dolaştı.
Sanat Haberi
Filiz Akın'ın Malatya'da halkı dolaştı

4. Uluslararası Malatya Film Festivali’nde onur ödülü alan sinema sanatçısı Filiz Akın, Malatyapark AVM’de düzenlenen minder sohbetine katılarak burada hayranlarından gelen soruları cevaplandırdı. Filiz Akın, “Birlik ve beraberliği sanat diliyle oluşturabiliriz. Çünkü başka bir şekilde konuşup, ortak bir dili oluşturmak çok zor. Ama sanat daha çok bizi heyecanlandırabilir, daha çok bir birimizle ilgilendirebilir, daha duygulara tekrar eskisi gibi önem veriyor olabiliriz. Bizi tekrar sanat birleştirecektir” ifadelerini kullandı.
Kendi döneminde en yakışıklı jönün Cüneyt Arkın olduğunu belirten Akın, “Hepsi çok yakışıklıydı. Aynı yakışıklıkla yaşlanmadılar. Bazıları halen yaşlanmadılar. Cüneyt Arkın, çok yakışıklı biriydi. Söylemeden geçemeyeceğim; ben Cem Yılmaz hayranıyım” dedi.
HASTANE ZİYARETİ YAPTI
Özel Gözde Kışla Hastanesi’ni de ziyaret edeN Filiz Akın, hastalarla görüştü ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
Akın, Malatya’ya olan hayranlığını dile getirerek, “Malatya çok önemli bir şehir. Malatya, festivale ve sanata çok büyük önem veriyor. Bu diğer şehirlere de örnek olması gereken bir özellik. Malatyalılar, markalaşmayı öğrenmişler" şeklinde açıklama yaptı.
Akın, kendisine gösterilen ilgiden dolayı mutlu olduğunu ifade edip "Malatyalılar misafirperver" dedi.

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Türk, Sinemasının, ünlü, isimlerinden, Filiz, Akın, Malatyayı, bir, baştan, bir,
Yorumlar
Haber Yazılımı