Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 15:30
 
Fuat Ölmeztoprak’tan AK Parti’ye tam destek...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber... AK Parti Akçadağ Belediye Başkan adayı Mustafa Kırteke, AK Parti Akçadağ ilçe Başkanı Hüseyin Çapar ile birlikte AK Parti Malatya 22. ve 23. dönem Milletvekili Fuat Ölmeztoprak’ı ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Fuat Ölmeztoprak’tan AK Parti’ye tam destek...

Fuat Ölmeztoprak’tan;

AK Parti’ye tam destek...
Akçadağ’a bağlı Örüşkü Mahallesinde türbesi bulunan Şeyh Ali Kara Efendi Külliyesinde AK Parti Akçadağ Belediye Başkan adayı Mustafa Kırteke, AK Parti Akçadağ ilçe Başkanı Hüseyin Çapar ile birlikte AK Partili yöneticilerden Alaettin Erhan, Mahmut Boyraz ve Semih Atay’ı ağırlayan Ölmeztoprak, heyetle bir süre görüştü.

Ölmeztoprak, Kırteke ve Çapar ile birlikte Şeyh Ali Kara Efendi Türbesini ziyaret ederek dua etti. Ölmeztoprak yaptığı konuşmada, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde de AK Parti’mizin ve adaylarımızın yanında olacağım, tam destek veriyorum. AK Parti, bir dava, bir erdemliler hareketidir. AK Parti’de ben değil biz vardır. Ben diyen AK Parti davasını, hareketini anlamamış demektir.

AK Parti bu anlayışla daha güçlü şekilde yarınlara ulaşacak. AK Parti bir hizmet partisidir.” dedi. AK Parti Akçadağ Belediye Başkan adayı Mustafa Kırteke ise, Fuat Ölmeztoprak’a kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Fuat, Ölmeztoprak’tan, AK, Parti’ye, tam, destek...,
Yorumlar
Haber Yazılımı