Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 22:51
 
Gevrek; Malatya Anadolu takımı, bizde işler parayla değil yürekle oluyor
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Sıcak haberler... Evkur Yeni Malatyaspor’da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Antalya’da yapılan kutlamaya yoğun ilgi vardı. Evkur Yeni Malatyaspor bşkanı Adil Gevrek; “Malatya Anadolu takımı, bizde işler parayla değil yürekle oluyor”dedi.
Spor Haberi
Gevrek; Malatya Anadolu takımı, bizde işler parayla değil yürekle oluyor

Gevrek; Malatya Anadolu takımı, bizde işler parayla değil yürekle oluyor
O BULUŞMA VE KONUŞMALAR:

TEKNİK PATRON BULUT…
Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Söyleyince bile önemini hissediyorum. Bugün sizin için yemek düzenledik ama sizler kendi gününüzde bile yoğun bir şekilde çalışıyorsunuz.

Gününüz kutlu olsun hepinize başarılar ve kolaylıklar diliyorum. 3 Ocak itibari ile kampımız yoğun bir program ile başladı. Umduğumuz gibi gidiyor, 2. Yarıya bıraktığımız yerden daha iyi yerlere gitmek adına güçlü ve hazır bir şekilde gireceğimizi düşünüyorum. Sizler şimdi bizden transferle ilgili konuşmamızı bekliyorsunuz biliyorum, ama sizlerin de bildiği gibi devre arası bu işler çok da kolay olmuyor.

Transfer yapmak için yapmak yerine doğru kararı vermek adına çok iyi düşünmemiz gerekiyor. Öyle de yapıyoruz. Üzerinde durduğumuz bir kaç oyuncu var, görüşmeler sürüyor. Çok yakın zamanda hem sizlere hem de camiamıza beklenen haberi vermeyi umuyoruz. Tekrar gününüzü kutluyorum, kolaylıklar diliyorum” dedi. 
BAŞKAN GEVREK…
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, "Sizler aslında anılarımızsınız, yıllar sonra dönüp baktığımızda yaşadığımız onca sevinci, hüznü gururu ve çok daha fazlasını kaydedip ölümsüzleştiriyorsunuz. Hepiniz çok emek veriyorsunuz biliyorum.

Evkur Yeni Malatyaspor olarak her birinizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü´nü kutluyorum. Daha az yorulup hak ettiklerinizi fazlası ile alacağınız bir yıl olmasını diliyorum. Erol hocamız kampla alakalı gerekenleri söyledi. Onun sözlerinin üstüne konuşmak istemem. Futbolcularıma ve hocama güveniyorum. Biz Anadolu takımıyız. Bizde işler parayla değil yürekle oluyor. Malatya tümü ile bu sevdaya yüreğini koymuş vaziyette. Türkiye´de taraftar sıralamasında ilk 7´de olmamız da bunun en net örneğidir. 4 büyükleri çıkarınca ilk 3´e giren o şehir de ve gurbette yaşayan Malatyalı hemşehrilerimizi de düşününce bizim 3 milyon futbolcumuz, 3 milyon başkanımız, 3 milyon hocamız var. Yaşadığımız ve kabul etmesi mümkün olmayan hataları tekrar hatırlatmak isterim. Sonucun ne olduğunun hiç bir önemi yok, büyük bir farkla mağlup da olabiliriz ama 2. Yarı hakemlerimizin ilk yarıdan daha adil ve daha hakkaniyetli olmasının kesinlikle zorunlu olduğunu belirtmek isterim. Anadolu´yu temsil eden takımımızın şehire ve bölgeye vermiş olduğu o heyecanı korumak ve sürekli ve sürekli hale getirmekle öncelikli sorumluluğumuz. Bu şehirdeki heyecanı hakem hatalarına ve hiç birşeye kurban etmeyeceğiz. Tekrardan gününüzü kutluyor, sizlere başarılar diliyorum” dedi.
ŞENER KAMPTA…


Ertem Şener, Başakşehir - Yeni Malatyaspor maçını izlemeye geldi. Maç sonu takımla ve yöneticilerle bir süre sohbet eden Şener "Ben, konu Malatya oldugu zaman duygusal konuşuyorum ama bu sefer Malatyalı gömleğimi çıkarıp öyle konuşacağım. Yeni Malatyaspor, Erol hocayla çok başka bir yerde. Yönetim takımın inanilmaz arkasında duruyor. Yeni Malatyaspor bir takım oldu. Futbol bir başka oynanmaya başladı. Bugün yenilse bile bir sonraki maç icin endişelenmiyorsun, eyvah demiyorsun. Bunu Galatasaray ve Kayserispor maçlarında gördük. Erol Bulut´un takıma verdiği özgüven ve oyuncularin kalitesi, arkada duran güçlü bir yönetim, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, tüm memleket takımın arkasında duruyor. Sayın Başkan Adil Gevrek´ten takımın malzemecisine kadar herkes takımın başarısı için uğraşıyor. Sadık ve Aytaç bambaşka futbolcular beğendiğim futbolcular.

Bugün Cenk Tosun nasıl Everton´a gittiyse tüm samimiyetimle söylüyorum Sadık´ı da Premiere Ligde ya da Bundesliga´da görürsek kimse şaşırmasın. Ali Ravcı´yı da çok seviyorum kendisi tam bir Malatyalı, Malatya evladı. Yönetimle futbolcular ve erol hoca arasındaki köprü. Hocamıza ve takıma yardımları var. Yeni Malatyaspor´un Fatih Terim´i de Ali Ravcı diyebilirsiniz. Onsuz Yeni Malatyaspor emeklerinden dolayı düşünülemez.” dedi. Hakemlerimizin maçlarda daha adil olmasını istiyoruz. Yeni Malatyaspor büyük bir farkla yenilse dahi hakemler gördüğünü çalsın. Lucescu, Antalya´ya gelip, burada kamp yapan takımları izliyor ama Yeni Malatyaspor antrenmanını, uçağım var deyip es geçiyor. Bu Lucescu´ya yakışmadı. Yeni Malatyaspor, Türkiye´de kadrosunda en çok yerli bulunduran 3. takım olmasına ve Cumhurbaşkanımızın ve Spor Bakanımızın yerlilere önem verelim demesine rağmen, Lucescu, yabanci çokluğundan yakınmasına rağmen, Yeni Malatyasporu es geçiyor ve idmana gelmiyor. Bu Yeni Malatyaspor takımına ve Malatya şehrine yapılan bir ayıptır." dedi. hale getirmekle öncelikli sorumluluğumuz. Bu şehirdeki heyecanı hakem hatalarına ve hiç birşeye kurban etmeyeceğiz. Tekrardan gününüzü kutluyor, sizlere başarılar diliyorum” dedi.
KAPLANLAR HARIL HARIL…

 


Antalya kampı harıl harıl devam ediyor…
HAMİT ALTINTOP…

İlgili resim
Malatya Akçadağlı Hamit Altıntop’un transferi hafta içi belli olacak.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Gevrek;, Malatya, Anadolu, takımı,, bizde, işler, parayla, değil, yürekle, oluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı