Haber Detayı
03 Ocak 2020 - Cuma 21:39
 
Gündoğdu; Malatya’da farkındalık oluşturacak etkinlikleri artıracağız
Kadir Değirmenci…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… Malatya İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Gündoğdu, bin 200 öğrencinin eğitim gördüğü fakültede, eğitimin yanı sıra farkındalık oluşturacak etkinlikler yaptıklarını ve bunları artıracaklarını ifade etti.
Spor Haberi
Gündoğdu; Malatya’da farkındalık oluşturacak etkinlikleri artıracağız

Dekan Gündoğdu; Malatya’da;

Farkındalık oluşturacak etkinlikleri artıracağız ...

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Vahap Güner ve Ali Aladağ dahil, iç mekan
İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Cemal Gündoğdu ve Spor Yöneticiliği Bölümü Başkanı Hülya Bektaş Bingöl, Malatya Gazeteciler Cemiyeti ve TSYD Malatya Temsilciliğini bugün saat 14.00’de ziyaret edip faaliyetleri hakkında açıklamalar yaptılar.
İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Cemal Gündoğdu, bin 200 öğrencinin eğitim gördüğü fakültede eğitimin yanı sıra farkındalık oluşturacak etkinlikler yaptıklarını aktarıp şı-unları söyledi:  "Cemiyetimiz ve TSYD Temsilciliğimizi ziyaret etmeye geldik.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Vahap Güner ve Ali Aladağ dahil, iç mekan

Her zaman desteklerini gördük, teşekkür ediyoruz. Yeni yıl da yeni etkinlikler yapmak istiyoruz. Malatya' da spor konusunda yapılacak etkinlikleri de destekliyoruz.
MGC Başkanı ve TSYD İl Temsilcisi Vahap Güner de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade edip şunları söyledi: "Spor Bilimleri Fakültemiz bölgemizin göz bebeğidir. Bin 200 öğrenci eğitim görüyor. Bunların istihdamı için yasal düzenlemeler yapılmalıdır.”


İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Cemal Gündoğdu ve Spor Yöneticiliği Bölümü Başkanı Hülya Bektaş Bingöl, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ve Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Ali Aladağ’la da bir süre sohbet ettiler.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Gündoğdu;, Malatya’da, farkındalık, oluşturacak, etkinlikleri, artıracağız, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı