Haber Detayı
24 Kasım 2018 - Cumartesi 03:11
 
Gürkan; Malatya'mızda Gönül belediyeciliği seferberliğiyle yeni ufuklara yürüyeceğiz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı Selahattin Gürkan, Gönül belediyeciliği seferberliği başlatacağız.”dedi.
Gündem Haberi
Gürkan; Malatya'mızda Gönül belediyeciliği seferberliğiyle yeni ufuklara yürüyeceğiz

Gürkan; Malatya’mızda Gönül belediyeciliği seferberliğiyle Yeni ufuklara yürüyeceğiz...
Malatya Battalgazi belediye başkanı Selahattin Gürkan'ın Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı gösterilmesi kentte olumlu bir havaya yol açtı.

Malatyalılar Başkan Selahattin Gürkan'la yeni bir heyecan yaşamaya başladı. Halktan Gürkan'a olumlu tepkiler var. Gürkan'ın adaylığı Kentte her noktada her kesimde sevinçe yol açtı.

Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı gösterildikten sonra ilk açıklamasını Malatya Olay Tv ve Malatya Olay Gazetesinde Ali Aladağ’a yapan Selahattin Gürkan; "AK Parti Türkiye’yi 16 yıldır kesintisiz reformlarla yönetti. Önümüzdeki dönemde de bu reformlarla yolumuza devam edeceğiz.
Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın buyurduğu gibi, partimiz milletin bizatihi kendi partisidir. Türk milleti bin yıllık hayallerini, hedeflerini, umutlarını  AK Parti üzerinden hayata geçirmenin çabası içindedir. 
Medeniyet coğrafyamızdaki yüz milyonlarca kardeşimizde umutlarını ve geleceğini AK Parti’de somutlaştırdıkları Türkiye’nin başarısına bağlamış durumdadır. 
Bunun için AK Parti kazandığında Afrika’dan Balkanlar’a kadar sevinç gözyaşları yanaklardan süzülüyor, eller duaya kalkıyor.”

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ali Aladağ dahil, ayakta duran insanlar
Malatya Büyükşehir belediye başkan adayı Selahattin Gürkan sözlerini şöyle sürdürdü:
“Yeni dönem çalışmalarımızı bu anlayışla yürütecek ve kısa sürede bizi hedeflerimize ulaştıracak neticelere kavuşacağız.
Milletimizin emrinde tevazu ile Malatyalılarla el ele kol kola, omuz omuza yolumuza yürüyeceğiz.
Gönül belediyeciliği yolumuza devam edeceğiz. 2019’da seçimde çok daha başarılı çıkmak tek hedefimiz. Gönül belediyeciliği seferberliği ile yolumuza yürüyeceğiz.
Biz halkımızın hizmetkarıyız.


Halkımızla dün olduğu gibi bugün de bir olacağız. Gönülleri fethedip, aşkla, şevkle, adaletle hizmetlerimizi ortak akılla sürdüreceğiz.
Milletimizle birlikte varız, milletimizin sesine kulak vererek Malatya’yı şaha kaldıracağız.”
Gürkan daha sonra şunları söyledi:
“Yeni bir heyecanla. Tevazu ile yolumuza yürüyoruz.
Yeni bir döneme giriyoruz. Burada artık yeni yönetim sistemindeki dinamizm geçmişe göre çok daha farklı olmak durumundayız.

ali aladağ selahattin gürkan ile ilgili görsel sonucu
Malatya’mızı yeni hedeflere taşıyacağız.
Davamızın bilincindeyiz. O şuurla hareket ediyoruz.
Çok daha gayretli çalışacağız. Reisimiz, Liderimiz Türkiye Cumhuriyetimizin Başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izindeyiz.
Malatya 2019 Mart’ında bir tarih yazacaktır. Malatya bize, biz Malatya’ya emanetiz. Durmak yok yola devam. Allah’ım yar ve yardımcımız olsun.”

Gürkan'ın şunlarıda söyledi:

"Öncelikle; milletimize hizmet etme noktasında, büyük bir sorumluluk gerektiren bu önemli görevi şahsımıza tevdi eden Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı arz ediyorum. Yine Battalgazi Belediye Başkanlığımız sırasında milletimize yönelik hizmetlerimizde ve bugüne gelinen süreç içerisinde bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Genel Merkezimiz başta olmak üzere Sayın Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, ilçe başkanlarımıza, Parti yönetimimize, İl ve İlçe Kadın Kolları Teşkilatımıza, Gençlik Kolları Teşkilatımıza ve tüm teşkilat üyelerimize teşekkürlerimi ayrıca sunuyorum. İnsana dokunan, insana değer katan, vasat bir belediyeciliğin üstüne çıkarak gönül belediyeciliğini en güzel örnekleri ile uygulayan, Belediyecilik hizmetleri noktasında Türkiye’ye sınıf atlatan AK Parti’nin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum. Hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına götürürken, bizlere her anlamda feyz kaynağı olan, hangi dilden, hangi dinden, hangi ırktan ya da mezhepten olursa olsun gönüllere giren bir hizmet anlayışını bizlere nakşeden, Bizleri bu konuda her zaman teşvik eden Sayın Cumhurbaşkanımıza ve milletimize bu yolculukta mahcup olmamak adına gecemizi gündüzümüze katarak kesintisiz hizmet anlayışımızı sürdüreceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere işaret ettiği Gönül Belediyeciliği Seferberliğini Malatya’da daha üst noktalara taşımak adına, Teşkilat mensuplarımız ile birlikte el ele vererek Mart 2019’da yapılacak seçimlerde, milletimizin teveccühüne nail olmak için canla başla çalışacağız. Malatya’mızın güzel insanlarına buradan seslenmek istiyorum; Bugüne kadar olduğu gibi, Bundan sonra da; aynı aşkla, adaletle, güzel gününüzde de kötü gününüzde de her zaman yanınızda olacak ve sizlere hizmetkârlık yapmanın mutluluğunu yaşayacağız.

AK Parti Belediyeciliğinin Vizyonu doğrultusunda; Her zaman hesap verebilir, Şeffaf, Milletimizin tamamını kapsayan hizmet ağı ile Malatya’yı kuşatan GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ anlayışıyla milletimize olan hizmet sevdamızı sürdürmeye devam edeceğiz. Merhum şairimiz Yahya Kemal’in; "Bir iklimin manzarası, mimarisi, halkı arasında ahenk varsa, orada gözlere bir vatan tablosu gözükür" şiirindeki dizeleri gibi şehir ahengini her anlamda oluşturmanın gayreti içerisinde olacağız. Her rengin içinde olduğu ‘Mutlu Bir Malatya Tablosu’nu el ele vererek birlikte yapacağız. Göreve başladığımız ilk günden bu zamana kadar bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, her zaman desteklerini sunan Malatyalı hemşehrilerime saygı ve selamlarımı sunuyorum. 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Gürkan;, Malatya'mızda, Gönül, belediyeciliği, seferberliğiyle, yeni, ufuklara, yürüyeceğiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı