Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 19:43
 
Gürkan: Malatya’nın en önemli marka değeri Yeni Malatyaspor’dur
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… . Güzel haber… Türkiye Futbol Federasyonu aldığı kararla Süper Lig’de bu sezon için küme düşmeyi kaldırdı. 2020-2021 Süper Lig sezonu 21 takımlı olacak. Alınan kararla BTC Türk Yeni Malatyaspor Süper Lig’de kaldı.
Spor Haberi
Gürkan: Malatya’nın en önemli marka değeri Yeni Malatyaspor’dur

Gürkan: Malatya’nın en önemli marka değeri-

Yeni Malatyaspor’dur...

Kararı değerlendiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 24 Ocak depremi ve covid-19 salgının yarattığı tranvadan olumsuz etkilenen BTC Türk Yeni Malatyaspor Camiasının alınan karardan son derece mutlu olduğunu söyledi.

Süreci en başından beri takip ettik.

Başkan Gürkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a fahri hemşehrilik beratını ...

Süreci en başından beri takip ettiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Malatya’nın en önemli marka değeridir Yeni Malatyaspor. Bu süreçler yaşanırken biz hep takımımızın yanında olduk. Maddi ve manevi koşulsuz her türlü desteği sağladık. Spor Bakınımızla, gerekse Futbol Federasyonumuzla, gereksede Fahri hemşerimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmeler yaptık. Sağolsunlar bu kararın alınmasında çok emekleri var. Hak, adalet yerini buldu. Bundan sonra daha güçlü bir Malatyaspor için bir araya gelmeliyiz. Malatya’nın bütün paydaşları takımımıza destek olmalı. Malatyaspor taraftarıda üzerine düşeni yapmalı. Çünkü başka Malatyaspor yok. Alınan karar hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Gürkan:, Malatya’nın, en, önemli, marka, değeri, Yeni, Malatyaspor’dur,
Yorumlar
Haber Yazılımı