Güvenlik Korucuları, maaş durumlarının düzelmesini istiyor
Haber
10 Şubat 2020 - Pazartesi 13:27
 
Güvenlik Korucuları, maaş durumlarının düzelmesini istiyor
Ali Aladağ…Malatya Olay… Son dakika… Sıcak haber… Malatya dahil Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun bir çok ilinde görev yapan Güvenlik Korucuları, maaş durumlarının düzelmesini istiyor.
Gündem Haberi
Güvenlik Korucuları, maaş durumlarının düzelmesini istiyor

Güvenlik Korucuları;

Maaş durumlarının düzelmesini istiyor...
Maaşlarının düzeltilmesini isteyen Güvenlik Korcuları “Devlet büyüklerimizden bu konuda çözüm bekliyoruz.”dediler.
Maaşlarının iyileştirilmesini isteyen Güvenlik Korucuları “Maaşlarımızın iyileştirilmesini talep ediyoruz. Bu durum korucularımızı üzüyor, incitiyor ve kırıyor.
Korucularımızın üzülmemesi için devlet büyüklerimizin muhakkak suretle bu duruma çözüm bulmalarını bekliyoruz. Ortalama 8 nüfusa bakan güvenlik korucularımız bu maaşla geçinememektedirler.”
DEVLETİMİZİN EMRİNDEYİZ…
Korucular daha sonra şunları söyledi: Kimse maaş almak içinde korucu olmadı. Bizler vatanımızın bekası, bayrağımızın dalgalanması, ezanımızın susmaması ve namusunuzun çiğnenmemesi için korucu olduk. Bizler dün olduğu gibi bugünde vatan için canlar vermeye hazır bir camiayız. Geldiğimiz noktada korucularımız gerçekten de geçinemiyorlar, çocuklarını okutamıyorlar, ailelerinin temel ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar. Bu durum gerçekten de üzücü bir durum

korucular ile ilgili görsel sonucu
Canları ile bu ülke için bedel ödeyenlere en iyi imkanların sunulması gerekmektedir. Devletimizin ekonomik zorluklar çektiğini ve zor günler geçirdiğini biliyoruz. Bu zor günler vatan savunması yapan korucularımızın maaşlarına zam yaparak geride bırakılacaksa biz korucular hiç bir lira maaş almadan da bu görevi her zaman yapmaya hazırız.”dediler.
MÜJDELİ HABER BEKLİYORFLAR…
Korucuların,  Mahalle Bekçilerine eş değerde maaş talepleri var.

korucular ile ilgili görsel sonucu
Depremden dolayı gelen gıda yardımlarını paketleyen, çadırlar kuran depremzedelerin yardımına koşan korucular maaşlarının iyileştirilmesi ile ilgili gelecek olan müjdeli haberi bekliyor.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Güvenlik, Korucuları,, maaş, durumlarının, düzelmesini, istiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı