Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 19:25
 
Halkın başkanı Ali Kazgan; Akçadağ’da bayram öncesi esnafları dolaştı
Bahattin Bozkuş…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Halkın başkanı Ali Kazgan, dün ve bugün yani arife günü nedeniyle halkı ve esnafları dolaştı…Başkan Kazgan, halkın ve esnaflarında bayramını kutladı.
Siyaset Haberi
Halkın başkanı Ali Kazgan; Akçadağ’da bayram öncesi esnafları dolaştı

Halkın başkanı Ali Kazgan;

Açıklama yok.

Akçadağ’da bayram öncesi esnafları dolaştı...

Açıklama yok.

Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan, bayram öncesi esnaf ve halkı dolaştı. Esnafların ve halkın isteklerini tek tek dinleyen halkın başkanı Ali Kazgan “Zor bir süreçte geçiyoruz. Bu süreçte halkımızın esnafımızın yanında yer alıyoruz.

Açıklama yok.

İsteklerini dinliyor ve onlara elimizden geldiğince de yardımcı oluyoruz. Olmaya da devam edeceğiz. Biz halkımızla esnaflarımızla el ele kol kolayız.” İfadelerini kullandı.

Esnafın ve halkın takdirini alan Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan, Malatya Olay’a şu açıklamalarda bulunup sözlerini noktaladı:

“Sevgi-saygı ve hizmet.

Açıklama yok.

Biz esnaflarımız ve halkımız  için varız. Hizmetimizle sevgimizle saygımızla. Her zaman halkımızın ve esnafımızın yanındayız…”

Açıklama yok.

AKÇADAĞ BELEDİYE BAŞKANI ALİ KAZGAN’IN BAYRAM MESAJI…

“Birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını en üst seviyede yaşadığımız bir Ramazan ayını geride bırakırken, bayrama erişmenin huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Dünyayı etkisi altına alan korona virüs (kovid-19) salgını nedeniyle tüm Türkiye gibi Akçadağ’da da  geçen yıllardan farklı bir Ramazan Ayı yaşadık.

Açıklama yok.

Ramazan Ayı’nın maneviyatını doyasıya yaşadık. (kovid-19) salgını nedeniyle başta temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları olmak üzere çok yoğun bir mesai harcarken, ihtiyaç sahiplerini unutmadık. Dayanışma ruhu içerisinde hareket ederek, ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin yanında yer almaya, elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar onlara destek olmaya çalıştık.

Akçadağ Belediyesi Olarak Korona virüsü'ne karşı önlemlerimizi ilçemizde almaya devam ediyoruz.

Dünyada, ülkemizde ve ilçemiz de yaşanan bu üzücü tabloya rağmen umudumuzu hiç kaybetmedik. "Biz birlikte güçlüyüz" diyerek,  yolumuza yürüdü. Her yerde her destekte her yardımlaşmada halkımız için var olduk.

Açıklama yok.

Bu düşüncelerle, Akçadağ halkımızın, Malatyalıların Yüce Türk Milletinin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını candan kutluyorum.

“TÜRK MİLLETİ, GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ GELECEKTE DE HAK ETTİĞİ YERİ ALACAKTIR”

Nice mutlu bayramlara diyorum…

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Halkın, başkanı, Ali, Kazgan;, Akçadağ’da, bayram, öncesi, esnafları, dolaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı