Hamza hamzaoğlu; Golü bulduk fakat skoru koruyamadık
Haber
18 Ekim 2020 - Pazar 02:36
 
Hamza hamzaoğlu; Golü bulduk fakat skoru koruyamadık
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maç sonu “İkinci yarıda golü bulduk fakat skoru koruyamadık.”dedi.
Spor Haberi
Hamza hamzaoğlu; Golü bulduk fakat skoru koruyamadık

Hamza hamzaoğlu; Golü bulduk fakat skoru koruyamadık

Hamza Hamzaoğlu: “Maça kontrollü başlamak istedik. İlk yarıda birkaç pozisyon yakaladık. Golle sonuçlandırabilirdik ama olmadı. Konyaspor bizim yarı sahamızda olmasına rağmen pozisyon vermedik ve bu bizim için sevindirici bir olay.

Resim

İkinci yarıda golü bulduk fakat skoru koruyamadık. Dönen topta daha dikkatli olmalıydık. Futbol böyle hata oyunu. Sonuçta beraberlikle sonuçlandı. Belki çok iyi bir oyun oynamadık ama iyi maç oldu. Takımımı ve Konyaspor’u tebrik ediyorum.” Dedi.

Resim

ERKAN KAŞ NE DEDİ?
Erkan Kaş, “Hepimiz bu takım için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bugün de bir şekilde sıra bana geldi. Elimden gelen her şeyi yapmaya çalıştım. Bence iyi futbol oynadık. Güzel pozisyonlar da yakaladık. Biraz daha dikkatli olsaydık buradan 3 puan ile dönebilirdik. Bunları geliştireceğiz tabi ki.” İfadelerine yer verdi.

Resim

ISSAM CHEBAKE NE DEDİ?

Issam Chebake, “Bugün iyi oynadığımızı düşünüyorum. En azından kompakt oynadık. Hocamızın dediklerini yaptık. Milli takımdan döndüm. Kendimi formda hissediyordum. Daha iyisini yapabilirdim. Son dakikalarda duran toptan golü yemeseydik her şey iyi gidiyordu. 
Takımın genel havası güzel. Bildiğiniz gibi birçok transfer yaptık. Bu oyuncuların takıma alışma süresi vardı ama hocamızla bunu da aştığımızı düşünüyorum. İlerleyen maçlarda daha iyi olacağız.” İfadelerine yer verdi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Hamza, hamzaoğlu;, Golü, bulduk, fakat, skoru, koruyamadık,
Yorumlar
Haber Yazılımı