Haber Detayı
07 Aralık 2018 - Cuma 19:26
 
Hekimhan belediye başkan aday adayı Birgül Yılmaz; hedefimiz gönül belediyeciliği
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… AK Parti Hekimhan belediye başkan aday adayı Birgül Yılmaz, hedefinin gönül belediyeciliği olduğunu ifa edip bugün de halkı dolaştı.
Siyaset Haberi
Hekimhan belediye başkan aday adayı Birgül Yılmaz; hedefimiz gönül belediyeciliği

Hekimhan belediye başkan aday adayı;

Birgül Yılmaz; hedefimiz gönül belediyeciliği...

Hekimhan ilçe merkezini, Mahallelerini dolaşan AK Parti belediye başkan aday adayı Birgül Yılmaz’a, halktan da yoğun ilgi var.

Malatya’nın Hekimhan ilçesinde bir ilkin yaşanmasını isteyen taraflı-tarafsız, partili-partisizi kadınlar ise “Hekimhanımıza  kadın eli değmeli. Birgül Yılmaz’la Hekimhan kalkınmayı-gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlar”dediler.

Her yaşta Hekimhanlı kadın-erkek AK Parti belediye başkan aday adayı Birgül Yılmaz’a bugün ki ilçe gezisinde sevgi gösterisinde bulundu.

Hekimhan’da, halk, esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunan AK Parti belediye başkan aday adayı Birgül Yılmaz , kendisine gösterilen ilgiden hayli mutlu kaldığını dile getirip Malatya Olay Televizyonu ve Malatya Olay Gazetesine şu açıklamada bulundu:

“Türkiye Cumhuriyeti Başkanı, AK Partimizin Genel Başkanı- Reisimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda yürüyoruz.

Halkla iç içeyiz, el ele, kol kolayız. Birlikte ortak yönetim için, gönül belediyeciliği için, yüreklere ve gönüllere dokunmak için Hekimhanımızdan belediye başkanlığına aday adayı oldum.

AK Parti Hekimhan belediye başkanlığına aday adayı olduğum günden bu yana halkımızla, ablalarımla, ağabeylerimle, kardeşlerimle bacılarımla yola yürüyoruz.

Hekimhanlılardan da yoğun sevgi var. Partim bana görev verdiği an 31 Mart 2019 seçiminde halkımızın oyları ile iş başına gelip gönül belediyeciliği, hizmet seferberliği başlatacağız.

Yıllardır Hekimhanımız hizmetlerden mahrum kaldı. Artık Hekimhan’ın şahlanma günü geldi.

Biz hazırız.

Hekimhanımız hazır. Projelerimiz ve dinamik çalışkan bir ekiple yola koyulacağız.

Reisimizin dediği gibi durmak yok, yola devam. Hekimhanımızın her köşesini AK hizmetlerle donatmak aşkı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ben değil biz diyen ortak akılla yöneteceğimiz Hekimhanımız için diyorum ki…

Artık vakit Hekimhan vaktidir”

 

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Hekimhan, belediye, başkan, aday, adayı, Birgül, Yılmaz;, hedefimiz, gönül, belediyeciliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı