Her şeye rağmen-Vazgeçmek Yok; Allah belanızı versin
Haber
27 Haziran 2020 - Cumartesi 23:34
 
Her şeye rağmen-Vazgeçmek Yok; Allah belanızı versin
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Günün Rezaleti…Tiyatrosu…Kurgusu…Yıkım ekibi… VAR ne için var Davar… Güne damgasını vuran…Maç…Güne damgasını vuran hakemcik Ali Şansalan faciası ve eyyamcı Emre Belezoğlu’nun rezaleti…
Spor Haberi
Her şeye rağmen-Vazgeçmek Yok;  Allah belanızı versin

Her şeye rağmen-Vazgeçmek Yok;  

Allah belanızı versin...

Fenerbahçe -BtcTurk Yeni Malatyaspor arasında oynanan maç taraflı tarafsız her kesimin tepkisini aldı…

Malatya Olay manşeti…Aynen böyle attı…

Fenerbahçe-Ali Şnsalan-3-Mlatya-2-

Malatya’da Gökhan Töre’yi kurgu gereği oyun dışı bırakarak Fenerbahçe’ye 3 puanı zorla da olsa hediye eden hakemcik! Ali Şansalan oldu…

Ligin zavallı simsarları…Ya eyyamcı Emre Belezoğlu, hiç dokunma bile yokken kendini yere atması…hakemcik Ali Şansalan’ın da Gökhan’ı oyundan atması…

Futbol faciası…

Malatya katledildi…

Maç sonu…Sosyal medya yıkıldı….Tepkiler çığ gibi…Peki o maçtan sonra kim ne dedi?

GÜMRÜK VE TİCARET ÖNCEKİ BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ…:

“Her türlü engeli aşıp bileğinin hakkıyla sevdamız Yeni Malatyaspor’umuz ligde kalacaktır. Teknik heyet ve futbolcularımızı gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu maçı unutup önümüzdeki maçlara bakacağız. Asla ama asla Vaz geçmek Yok Malatya “

MHP MİLLETVEKLİ MEHMET FENDOĞLU…:

“TFFve mhk başkanı adil olmadıgınız süre yönetiminiz şaibeli ve tartışmalı olur Takımların inancını azmini ve emeklerini Bacakları titreyen hakemler belirlemez, Karar verdi iseniz şehirlerin umutları ile oynamayın İnanıyoruz biz herşeye rağmen bu kirli ligde kalacagız”

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ HMET ÇAKIR…:

“Fenerbahce karşısında büyük bir gayretle ter döken kardeşlerimi kutluyorum. Önümüze ne kadar set çıkarsa çıksın Yeni Malatyaspor’umuz inşallah bileğinin gücü ve azmiyle bu ligde kalacak.”

ERMAN TOROĞLU…:

"Allah belanızı versin. Ben bu maçla ilgili yorum yapmıyorum. Kul hakkı bu. Olmaz. Kimler doğru işler yapmıyorlarsa Allah belalarını versin. Hakem de, futbolcu da teknik adam da. Artık ahlak sınırları çok kötü olmaya başladı.  Ama ahlaksızlık yapmayın, topçu olarak, hakem olarak. Demirden korkuyorsan trene binme lan. Biraz daha konuşacağım iş kötü olacak.

VAR var şimdi, ne var lan! Şimdi VAR var, AVAR var, DAVAR var. Malatya takımının başkanının konuşmaya hakkı yok. Niye biliyor musun? Hani o var ya, geçen sezon. Galatasaray- Konya maçı. Neydi o hakemler Hüseyin Göçek.. Onların bitiminde Ali Koç, Fikret Beşiktaş başkanı, Başakşehir başkanıyla o kağıda (hata yapan o maçın hakemi Hüseyin Göcek’e sahip çıkmaya yönelik bildiriye) imza edenlerden bir tanesi bu. O zaman o imzayı atıyorsan şimdi konuşmayacaksın. İstiyorsan bağlan, senle neler konuşurum. Attığın silahla vurulursun.”

EMRFE BOL…:

“Adamın kolunu kanadını kırıp atıyorsun. Bir Fenerbahçeli olarak böyle bir galibiyeti hazmedemiyorum. Sanki suratına gelmiş gibi perende atıyorsun. Hakem çok yakın. Yazık günah. Bu sonuca bir tane Fenerbahçeli’nin sevineceğine inanmıyorum. Malatyaspor’un yerine ben üzüntülüyüm. Çünkü bir dizayn var. Böyle pozisyonlarda (Gökhan’ın ikinci sarı karttan kırmızıyla atıldığı pozisyon) VAR’a gidilemeyecekse, ne zaman gidilecek? Ey Emre Belözoğlu, neden kalkıp da bana birşey yapmadı diyemedin? Bunun cevabını ver bana.”

RIDVAN DİLMEN…:

"Emre'nin davranışından dolayı Gökhan Töre atıldı. Ali Şansalan'ın iki sarı kartı da hatalı. İkisini de görmeden verdi. Emre gibi bir oyuncuya bu yakışmadı.Gökhan Töre’ye gösterilen kart hatalı…”

EVREN TURHAN…:

“Hocam Hikmet Karaman gerekenleri konuş..Ceza yesende konuş hocam..Önce Ankaragücü,sonra Malatya spor,bunlar şehir takımı,yazıktır,günahtır. Malatyaspor’u yediler,göz göre göre..”

AHMET ERCANLAR…:

“Gökhan Töre’nin ikinci sarıdan gördüğü kırmızı kart hatalı. Hakemler takımların kaderi ile oynayacak bu tarz hatalar yapmamalı.”

MALATYASPORTF…:

“Bodrum'da, Çeşme'de tatil yapan Malatyaspor yöneticileri eserinizle gurur duyun. 1 hafta yazdık size TFF'ye açıklama yapın, itiraz edin, atanan hakemlerle, gözlemcilerle ilgili diye fakat boş. Siz tatilinize devam edin mümkünse dönmeyin. Malatyaya gram faydaniz yol. Tiyatroların kapalı olmasına rağmen, TFF sayesinde bu hafta da Fenerbahçe-Yeni Malatyaspor maçını izleyerek tiyatro etkinliğimizi yaptık.. Teşekkürler TFF, teşekkürler MHK”

UMUT BULUT…:

"Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettik ama sağ olsun hakem, önümüze engeli koydu. Emre abi bile kendisi söylüyor ama hakem sarı kart, kırmızı kart! Maç gitti. Gökhan Töre'nin pozisyonuna iyi baksınlar.

AK PARTİ İL BAŞKANI İHSAN KOCA…:

“Herkesin adaleti şaşar ama Allah'ın adaleti şaşmaz." Teknik heyet ve futbolcularımızı gösterdikleri mücadele dolayısıyla tebrik ediyorum. Vaz geçmek yok Malatya “

MHP İL BAŞKANI MESUT SAMANLI…:

Yine Yeni Malatyaspor umuz göz göre göre hakem Ali Şansalan tarafından katledildi.Emre Beloezoğlu ile Gökhan Töre arasındaki bu pozisyona kırmızı kart http://vererek.Ne yapsanızda bu takım ligde kalacak ama bu emek hırsızlarına birinin dur demesi lazım.”

HASAN KAÇAN…:

“Epeydir maç izlemiyordum. Hakem Gökhan Töre'ye ikinci kartı niye gösterdi? Var niye var? Emre'nin hakeme "burada bir şey yok" demesi yakışırdı. (Lütfen taraftarca hakaret, küfür kullanmayınız.)”

ERTAN MUMCU…:

“Takımın en formda oyuncusu Gökhan’ı kurgu gereği oyun dışı bırakarak Fenerbahçe’ye 3 puanı zorla da olsa hediye eden hakemcik!Seni hem tebrik ediyoruz hem de unutmuyoruz..Ligin zavallı simsarları!

Emre Belezoğlu’nun Tiyatro yeteneğini bir kez daha tebrik ederiz. Ama biz Malatyalılar sporcunun tiyatrosundan ziyade ahlak,karakter ve adam gibi olanını severiz!Yazık sana..”

MESUT ÖZYAMAN…:

“Bir futbolcu herşeyden önce ahlâklı olacak dürüst olacak birilerinin hakkını gaspedip caka satmayacak. Futboluna futbolculuğuna eyvallah ama adamlıkta sınıfta kaldın. Takımı 10 kişi bıraktırıp hem bu maçını hemde haftasını mahvettin. İyi topçusun ama ADAM DEĞİLSİN…”

HASAN ÖZER [YENİ MALATYASPOR]…:

"10 kişi kaldığımız pozisyon kırılma anıydı. Gökhan Töre'nin atılması yanlış ve ayrıca çok saçma bir karardı. Şöyle saçma buluyorum. İkinci sarı kartta VAR'a gidilme kurallarda yokmuş. Böyle bir kural olmaması lazım."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Her, şeye, rağmen-Vazgeçmek, Yok;, , Allah, belanızı, versin,
Yorumlar
Haber Yazılımı