Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 22:49
 
İYİ Parti’de istifaların ardından Başkan Reşat Erdoğan’dan kamuoyuna açıklama var
Ali Aladağ...:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… İYİ Parti’de ard arda gelen istifaların ardından Milli Farkındalık Platformu Başkanı Reşat Erdoğan’dan kamuoyuna açıklama var.
Gündem Haberi
İYİ Parti’de istifaların ardından Başkan Reşat Erdoğan’dan kamuoyuna açıklama var

İYİ Parti’de istifaların ardından;

Başkan Reşat Erdoğan’dan kamuoyuna açıklama var...
İYİ Parti’de devam eden istifa rüzgarı sürerken, Milli Farkındalık Platformu Başkanı Reşat Erdoğan’dan kamuoyuna gelen açıklaması aynen şöyle: “Kamuoyunun bilgisine; Ülkemizin son yıllarda olağanüstü, milli bekamıza yönelen bir çok tehditle karşı karşıya kaldığı herkesin malumudur. ”15 Temmuz kanlı darbe girişimi başta olmak üzere Türk milletinin istiklaline, Türk devletinin varlığına kasteden gelişmelerde emperyalist güç odaklarının rolü de yine herkes tarafından bilinmektedir.
Başta Okyanus ötesi olmak üzere bu küresel güç odaklarının Türkiye üzerindeki sinsi emellerine ulaşabilmek için kimi zaman terör örgütlerin, kimi zaman birtakım cemaat ve Sivil toplum örgütlerini taşeron olarak kullandıkları da bütün kanıtlarıyla gün gibi ortadadır.

reşat erdoğan ile ilgili görsel sonucu

MİLLİ FARKINDALIK PLATFORMU...
Yine emperyalist odakların kendi amaçlarına ulaşabilmek için siyaseti dizayn etmeye teşebbüs ettikleri ve bazı partilere sızarak parti politikalarına etki etmeye çalıştıkları öteden beri sıkça görülmüştür.
Bu çerçevede biz “Milli Farkındalık Platformu” olarak Türk milliyetçilerinin ve ülkücülerin samimi duygularını istismar ederek kurulan İYİ denilen partinin bir proje olduğunu fark ederek Türk milletini ve özellikle de şu veya bu sebeple bu partide yer alan insanlarımızı uyarmaya çalışmıştık.

SOROS ÖRGÜTÜYLE...

reşat erdoğan ile ilgili görsel sonucu
Turuncu devrimin mimarı Uluslar arası emperyal SOROS örgütüyle bazı kişilerin İYİ partinin kilit noktalarına yerleştirilmesine dikkat çekmiştik. Geçmişte yıkım projesinin hızlı savunuculuğunu yapmış bazı Türk ve cumhuriyet düşmanlarına bu partide önemli görevler verilmesinin tesadüf olmayacağına işaret etmiştik. Yine bu bağlamda HDP ile işbirliği yapılmasını ve CHP ile seçimlerde ittifak kurulmasının da bu proje çerçevesinde geliştiğini iddia etmiştik.
Süreç içerisinde bizim dışımız da İYİ partinin kuruluşunda yer almış ve önemli görevlerde bulunmuş birçok arkadaşımız da aynı gerçeklerle İYİ partiden ayrılmaları ve bu iddialarını kamuoyuyla paylaşmaları Türk milleti açısından memnuniyet verici bir gelişmedir.

İYİ PARTİ'NİN MİSYONU...

reşat erdoğan ile ilgili görsel sonucu
Milli Farkındalık platformu olarak bir kez daha diyoruz ki, İYİ partinin nisyonu Milliyetçi hareketi bölmek, ülkücüleri bir birine düşürmek ve okyanus ötesinin değirmenine su taşımaktan başka bir şey değildir. Hangi sebeple olursa olsun bu partide hala bulunmaya devam eden ülküdaşlarımızın bu gerçekleri fark ederek Türk milletinin yegane karargahı MHP’ye yani yuvalarına dönmeleri ülkücü harekete ve Türk milletine karşı tarihi bir sorumluluk ve vebaldir.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: İYİ, Parti’de, istifaların, ardından, Başkan, Reşat, Erdoğan’dan, kamuoyuna, açıklama, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı