Haber Detayı
11 Nisan 2018 - Çarşamba 00:35
 
KADEM’den İYİ Parti’ye ziyaret…
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika… Sıcak haber… Kısa adı KADEM olan, Kadın Ve Demokrasi Derneği Malatya Temsilcisi Prof.Dr. Hatice Birgül Cumurcu, bugün İYİ Parti’yi ziyaret etti.
Siyaset Haberi
KADEM’den İYİ Parti’ye ziyaret…

KADEM’den İYİ Parti’ye ziyaret…

İYİ Partili kadınlarla bir araya gelen Cumurcu, dernek hakkında bilgiler verdi. Öte yandan KADEM tarafından, kadın ve demokrasi konulu bir panel düzenlendi. Panele konuşmacı olarak katılan Doç.Dr Havva Caha, İYİ Partinin kadının siyasette geldiği ve gelebileceği yer açısından çok önemli bir konumda olduğunu söyledi.

İYİ Parti konferas salonunda ki panelde, kadının demokrasi ve siyaset sahnesindeki yeri tartışıldı. Havva Caha,”İYİ Partide Genel başkanın kadın olmasının, İYİ Parti içerisinde aktif siyaset yapan kadınların motivasyonu açısından çok etkili olduğunu düşünüyorum”şeklinde konuştu. Zaman zaman soru cevap şeklinde geçen panel, yaklaşık 2 saat sürdü

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Sezai Altaş, ziyaretten dolayı KADEM Malatya Temsilcisi Prof.Dr.Hatice Birgül Cumurcu ve panalist Doç.Dr.Hava Caha’ya teşekkür etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: KADEM’den, İYİ, Parti’ye, ziyaret…,
Yorumlar
Haber Yazılımı