Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 03:36
 
Kaplanlar harıl harıl, Kombine satışa hazır, görev dağılımı ve Pilten ne dedi?
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Evkur Yeni Malatyaspor günlüğü oldukça yoğun… Kaplanlar harıl harıl, Kombine satışa hazır, görev dağılımı ve Pilten’den mesaj
Spor Haberi
Kaplanlar harıl harıl, Kombine satışa hazır, görev dağılımı ve Pilten ne dedi?

Kaplanlar harıl harıl, Kombine satışa hazır;

Görev dağılımı ve Pilten ne dedi...?

Ve haberin detayları...
KAPLANLAR HARI HARIL…
Malatya’nın kaplanları Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminden yeni sezon hazırlıklarını çift idmanla sürdürdü.
Kaplanlarda durmak yok.


KOMBİNE SATIŞA HAZIR…
Spor Toto Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi’nde de yer alacak Evkur Yeni Malatyaspor’da kombine bilet satışı.
Kombine fiyatına UEFA ön eleme ve Türkiye Kupası iç saha maçlarının da dahil olduğu kaydedildi.
2019-2020 Süper Lig Cemil Usta sezonu Yeni Malatya Stadyumu’nda geçerli olacak kombinelerin satışı 2 Temmuz Salı günü saat 11.00’da başlayacak. 


7 Temmuz Pazar günü saat 18.00’a kadar yenileme işlemi yapılacak ardından 8 Temmuz Pazartesi günü saat 11.00’da genel satışlara geçilecek.
İşte o açıklama “2019-2020 Süper Lig Cemil Usta sezonu Yeni Malatya Stadyumu’nda geçerli olacak kombinelerin satışı 2 Temmuz Salı günü saat 11.00’da başlayacaktır. 7 Temmuz Pazar günü saat 18.00’a kadar yenileme işlemi yapılacak ardından 8 Temmuz Pazartesi günü saat 11.00’da genel satışımız başlayacaktır.”
YÖNETİMİN GÖREV DAĞILIMI...


Evkur Yeni Malatyaspor’da yönetim görev dağılımı yaptı:
İşte görev dağılım: Başkan Adil Gevrek, Selim Pilten-ikinci başkan, Burak Çakır-genel sekreter, Mehmet Koçyiğit-mali işler sorumlusu, Aziz Yalçınkaya-asbaşkan, Gökhan Çelik-asbaşkan, Yüksel Demirkol-asbaşkan, Hakkı Çelikel-basın sözcüsü, Erdal Gündüz-altyapı sorumlusu, Suat Tekin-futbol şube sorumlusu, Nusret Çaylak-reklam ve pazarlama sorumlusu, İlhan Çelebi-tesis, stat ve taraftar sorumlusu, Mehmet Coşer Gömüç-proje yatırım sorumlusu, Bilal Elmas-kulüpler ile ilişkilerden sorumlu, Ahmet Topdağ-TFF ile ilişkilerden sorumlu.
PİLTEN’DEN MESAJ…


2. Başkan Selim Pilteb Malatyaspor TV’de Ali Karadeniz’in sorularını cevapladı. 2. Başkan Selim Pilten, Yeni Malatyaspor TV’de. Yeni sezon hazırlıkları, transferlerde son durum, kombine ve bilet fiyatlarındaki gelişmeleri ile stadyum çevre düzeni hakkında mesajlar verdi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Kaplanlar, harıl, harıl,, Kombine, satışa, hazır,, görev, dağılımı, ve, Pilten, ne, dedi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı