Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 02:31
 
Kenan Tuğal; Ben değil, biz merkezli siyaset yürüteceğiz
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… AK Parti Akçadağ ilçe teşkilatının yaklaşan kongresi nedeniyle adaylar ortaya çıkmaya başladı. İşte o adaylardan birisi Akçadağ’da sevilen isim Kemam Tuğal
Siyaset Haberi
Kenan Tuğal; Ben değil, biz merkezli siyaset yürüteceğiz

Kenan Tuğal; Akçadağ'da Ben değil;

Biz merkezli siyaset yürüteceğiz...

Görüntünün olası içeriği: Ismail Gülertaş ve Ali Aladağ, sakal

AK Parti Akçadağ ilçe başkanlığına aday olan Kenan Tuğal, “Yaklaşan kongre nedeniyle bazı arkadaşlarımız aday olduğunu açıkladı. aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” Dedi.

Malatya Olay Televizyonu ve Malatya Olay Gazetesini ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Usta-duayen gazeteci Ali Aladağ’la görüşen AK Parti Akçadağ ilçe başkan adayı Kenan Tuğal, çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Ali Aladağ dahil, ayakta duran insanlar

AK Parti Akçadağ ilçe başlanlığına aday olan genç siyasetçi Kenan Tuğal “18 yıl önce AK Parti ile demokrasi ve kalkınma yolunda güzel bir başlangıç yapıldı. Şimdi ilçe başkanlığımız için seçim var. Güzel bir başlangıç yapmaya hazırım.

Türkiye Cumhuriyetimizin Başkanı-Cumhurbaşkanımız Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde yürüyerek AK Parti’mizi Akçadağ’da yeniden birinci parti yapma tek gayem. Güçlü bir yönetim ile yola çıkıp 7’den 77’ye Akçadağ sevgisini desteğini almak tek hedefim.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Ali Aladağ dahil, iç mekan

Bunların yolu da yine milletimizle olan gönül bağımızı güçlü tutmaktan geçiyor. Bunun için yeni dönemi, "Güçlü yönetim', "Güçlü Teşkilat', "Güçlü Akçadağ" düsturu ile yola çıktım.

Reisimizin yaptıklarımızı 80 milyon vatan evladı biliyor, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı. İl başkanımız deneyimli siyasetçi-vekilimiz İhsan Koca ile de istişarelerde bulundum. AK Parti’miz, Akçadağ’da şaha kaldırmak için sahada olacağız.”

AK Parti Akçadağ ilçe başkanlığına aday olan Kenan Tuğal daha sonra sözlerini şöyle devam ettirdi:

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Ali Aladağ dahil

“Ben merkezli siyaset yok, biz merkezli siyaseti hep birlikte yürüteceğiz. Parti teşkilatımızla halkımızla el ele gönül gönüle olacağız ve durmak yok, yola devam."

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Kenan, Tuğal;, Ben, değil,, biz, merkezli, siyaset, yürüteceğiz, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı